Спеціалізований одяг здатен виконувати величезну кількість функцій. Саме цей одяг використовується для того, щоб в будь-яких умовах працівники мали можливість виконувати свої трудові обов'язки без небезпеки для власних здоров'я і життя. Робочий спецодяг повинен бути максимально комфортним для співробітника, захищати його від шкідливого впливу навколишнього середовища, відповідати законним вимогам охорони праці. А придбати якісний спецодяг в Україні за вигідною ціною ви можете прямо зараз на сайті компанії «АНВІ ГРУП», пройшовши за посиланням https://anvigroup.ua/ua/spetsodyag!

Основні види спеціалізованого одягу

Вибирати одяг для співробітників необхідно з урахуванням того, в яких умовах їм доводиться працювати, специфіки їх трудового дня та спектра основних обов'язків. Робочий спецодяг для різних спеціалізацій може істотно відрізнятися за якістю, ступеню захисту, температурних умов робочого місця, рівня вологості.

Залежно від типу захисту розрізняють типи спецодягу:

  • для роботи з хімічними речовинами;
  • для роботи в умовах підвищеної вологості;
  • для роботи в умовах низької або високої температури.

Який спецодяг потрібен саме вашим співробітникам, необхідно визначати, виходячи з умов охорони праці. Крім цього, важливо забезпечувати працівників певними засобами захисту при необхідності. Це можуть бути каски, шоломи, робочі рукавиці або рукавички, наколінники, налокітники та багато іншого.

Загальні критерії для вибору продукції

Ергономічність, зручність і достатній рівень спеціального захисту - ось "три кити", на які необхідно спиратися при виборі спеціального одягу. Враховувати також потрібно розміри спецодягу індивідуально для кожного співробітника. Пам'ятайте про те, що занадто великий одяг - це такий же поганий варіант, як і маленький (і, відповідно, тісний) одяг. Великий за розмірами спеціалізований одяг здатен не тільки не забезпечити належний рівень захисту, але і заважати працівникові виконувати свої обов'язки, роблячи його незграбним і неповоротким.

Підбираючи для працівників спеціалізовані костюми, обов'язково потрібно стежити за тим, щоб на них були відсутні лейби і виступаючі деталі, непотрібні петлі, які можуть в процесі роботи зачепитися за виступаючі деталі конструкцій, меблів, робочих інструментів. Все це загрожує отриманням травм, порушенням роботи механізмів. Крім того, на виступаючих частинах можуть затримуватися шкідливі і небезпечні хімічні речовини, якщо працівнику доводиться перебувати в безпосередній близькості від них протягом робочого дня.