Веб камера Трускавець: онлайн відео з камер курорту

Трускавець є найбільшим та найвідвідуванішим бальнеологічним курортом України. Якщо ви плануєте відпочинок у Трускавці перегляньте кількість відпочиваючих на вулицях містечка, стан інфраструктури та погоду за допомогою наших веб камер у Трускавці.

Веб камера №1: Бювет мінеральних вод 

Онлайн камера біля центрального бювету мінеральних вод у Трускавці. З місця встановлення веб камери відкривається чудовий вид на площу перед бюветом №1 у курортному містечку. Будьте завжди в центрі подій курортного життя.

Веб камера №2: панорама при в’їзді у Трускавець

Пряма трансляція ведеться цілодобово. З місця установки онлайн камери відкривається чудовий вид на в’їзд у Трускавець зі сторони Дрогобича, так зване «Дрогобицьке», або «Бориславське» кільце, а також територію біля курортного Автовокзалу, готелю Бескид та Дніпро-Бескид.

Веб камера №3: Центральна площа у Трускавці

З цього місця відкривається класний вигляд на центральну площу Трускавця, частково захоплюючи бульвар Юрія Дрогобича. Тут зазвичай дуже людно, адже це одне з найулюбленіших місць відпочинку туристів. Веб камера працює цілодобово та круглорічно, тому тут часто можна побачити, наприклад, святкування дня курорту, коли збирається багатотисячний натовп.

Онлайн камера №4: Панорама Трускавця

Ця веб камера потішить вас чудовою панорамою. У Трускавці поєднується унікальна традиційна архітектура та дивовижні види на Карпати. Онлайн трансляція передасть вам заспокійливу атмосферу карпатських лісів, та неквапливий ритм містечка курорту.Готель Бескид та Дніпро-Бескид.

Онлайн трансляція №5: Центральна сцена у Трускавці

Онлайн трансляція з центральної сцени у Трускавці. Тут можна побачити виступи найпопулярніших українських виконавців, которі нерідко і самі люблять відпочити у столиці Нафтусі.

Віртуальну подорож у Трускавець здійснити дуже просто за допомогою безлічі веб камер сайту 03247. Камери віщають в реальному часі. Також ви можете розраховувати на те, що вони будуть абсолютно безкоштовними до перегляду з будь-якої точки у світі.

Підтримайте нас залишивши коментар, а також поширюйте посилання на веб-камери Трускавця у своїх соціальних профілях.

Веб камера Трускавець №6: озеро

Пряма трансляція відбувається з околиці Трускавця з виглядом на міське питне озеро. Плавати тут заборонено, але місце настільки живописне, що місцеві жителі та туристи полюбляють просто прогулятись берегом цього прекрасного озера. Звідси відкриваються чудові види на Українські Карпати.

Онлайн камера №7: санаторій Карпати у Трускавці

Парк санаторію Карпати одна з принад курортного містечка. Трансляція показує панораму Трускавця зі сторони питного озера, яке знаходиться позаду. Також можна спостерігати за подіями на території колоритного парку санаторію Карпати з безліччю унікальних рослин та тварин. Сюди полюбляють приїздити місцеві та туристи, інколи тут відбувають навіть весільні церемонії.

Онлайн камера №8: Будівництво дороги у Трускавці

Відгуки та коментарі