• Головна
  • Великдень у Трускавці: Коли і як святитимуть паску? Отці пояснили нюанси святкування
17:16, 17 квітня 2020 р.

Великдень у Трускавці: Коли і як святитимуть паску? Отці пояснили нюанси святкування

Фото - Трускавецька міська рада

Фото - Трускавецька міська рада

Трускавець готується до карантинного Великодня. Уже в центральній частині міста встановили святкові композиції  та зареєстрували всеукраїнський рекорд з приготування пасочок.

Але, як святкувати Великдень у місті-курорті, коли та де можна посвяти паски й яких рекомендацій потрібно дотримуватись у трускавецьких церквах всім мешканцям достеменно невідомо.   

Для того, щоб роз'яснити карантинне святкування Великодня у Трускавці місцеві отці звернулись до парафіян, а Трускавецька міська рада оприлюднила тест звернення.

Як у Трускавці святкуватимуть Великдень? Графік посвячення 

Освячення пасок у нашому місті в церквах УГКЦ буде відбуватись в суботу починаючи з 14.00 до 19.00. В церквах Св. Миколая, Покрови та Св. Пророка Іллі чин освячення відбуватиметься кожні 30 хв, загалом буде 10 освячень.

Щодо молитви на кладовищах (на могилах Ваших рідних та близьких), то єпархією УГКЦ розглядається можливість перенесення з Великодніх свят на Зелені свята.

Враховуючи ситуацію, просимо Вас не йти до церкви великими родинами, як у нас прийнято, а послати когось одного з сім'ї, не брати дітей і старших батьків, при можливості взяти кошик старшої сусідки, яка проживає сама

Людям старшого віку категорично утриматись від походу до церкви, бо ця хвороба підступно вражає найдужче саме людей старшого віку, тож шануйте себе, збережіть своє життя для дітей, не забирайте у них цю радість.
Посвячення пасок відбуватиметься лише на церковному подвір'ї чи вулиці, тож обов’язково потрібно мати захисну маску і дотримуватись дистанції один від одного 2-3 метри;

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...