У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО

У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО

Трускавець радо зустрічає Великдень!

У Трускавці встановили унікальні Великодні композиції, що прикрашатимуть місто-курорт в пасхальний період.

Відтепер Трускавець Великодніми барвами доповнюють ангелики та писанки-витинанки. Зокрема, останні розмістились та світлових опорах курорту, - інформує Трускавецька міська рада.

Встановлюючи інсталяції, не забули й про освітлення, яке вмонтували всередині фігур задля підкреслення ажурної різьби.

Також у проєкті закладено момент інтерактиву – отвір для обличчя, тож для людей є можливість зробити собі пам’ятне фото. 

Композиції можна побачити проходячи центральними пішохідними вулицями міста та біля Художнього музею М. Біласа.

У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО, фото-1, Трускавецька міська рада У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО, фото-2, Трускавецька міська рада У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО, фото-3, Трускавецька міська рада У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО, фото-4, Трускавецька міська рада У Трускавці встановили Великодні інсталяції. ФОТО, фото-5, Трускавецька міська рада

Цікаво, що святкові ілюстрації - це єдина у світі авторська робота, виготовлена спеціально для Трускавця.

"Великодня композиція прикрашає Трускавець за кошти програми «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України, перемогу в конкурсі якої курорт здобув наприкінці минулого року", - пише Трускавецька міська рада.

Фігури Великодньої композиції виконані в техніці ажурної різьби, яка характерна для пам’яток архітектури Трускавця, що дозволяє елементам композиції органічно вписуватися в середовище міста. У декорі фігур використовуються мотиви води, крапель, які є присутні у промоційному логотипі міста Трускавець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі