В офісі потрібно контролювати не лише співробітників, а й тих, хто приходить. Фізична охорона добре справляється з підтримкою порядку. Але іноді цього може бути недостатньо, особливо, якщо компанія має касу. Для ефективного захисту цінностей установлюються системи відеоспостереження для офісів. Вони дозволяють спостерігати за всіма приміщеннями, і не допустити «неосвітлюваної» зони. Монтаж камер не вимагатиме багато часу, але дозволить оперативно зреагувати на загрозу.

Що передбачає система відеоспостереження?

Вона складається з кількох типів обладнання, що в комплексі дозволяє проводити контроль:

  • Камери – це основні пристрої, кількість яких залежить від площі офісу. На підставі побажань замовника, камери встановлюються приховано або на очах;
  • Відеореєстратор;
  • Пристрій передачі відео. Якщо є необхідність у проведенні контролю у режимі реального часу, то без нього не обійтися;
  • Монітор – дає можливість переглядати відео у високій якості;
  • Додаткове обладнання – підбирається в залежності від обраної системи;

У кожній ситуації комплектація підбирається по-різному, адже тип офісу та побажання клієнта можуть відрізнятися.

Навіщо в офісі відеоспостереження?

Такі місця передбачають велику кількість людей як співробітників, так і відвідувачів. Директору компанії потрібно контролювати, щоб працівники виконували поставлені завдання, а ті, хто прийшли за записом, не порушували порядку. Так само, в компанії може бути каса з великою сумою грошей або можуть бути цінні папери. Система виводить записи на екран і охорона може моніторити всі частини приміщення. Крім того, відео зберігається в записі, і може переглядатися за потреби. Звертайтеся до професіоналів, які зможуть провести оцінку об’єкта та запропонувати рішення.