Серед великого переліку японських страв виділяються суші. Вони ідеальні не лише для вечері, а й для обіду. Популярність суші збільшується з кожним роком. Все більше людей хочуть скуштувати цю східну страву і все більше людей включають її на постійній основі у своє меню. Щоб їх скуштувати, можна піти в ресторан, але часто клієнти не хочуть чекати, а в погану погоду виходити з дому поки що немає бажання. Тому є кращий варіант - замовити суші у Львові в зручний час.

Чим суші відрізняються від ролів

Суші – традиційна японська страва, приготовлена з рису та будь-яких морепродуктів. Ця страва кухні Сонця має безліч варіацій, її люблять у багатьох країнах світу.

До складу суші входять сира риба, овочі, соєвий соус або паста васабі, маринований імбир (гарі) та морські водорості (норі). Рибою може бути тунець, лосось, скумбрія або морський лящ, але ви також можете додати ікуру (ікру лосося) або яйце, щоб зробити страву більш розкішною. Найчастіше суші є довгастим рисовим коржом, прикрашеним зверху смужкою риби.

Роли - один із видів суші, в основі яких норі, рис та начинка. Особливість приготування роликів – скручування в тугий рулет за допомогою бамбукового килимка.

Страву нарізають рівними кільцями і подають із гострим соєвим соусом, спецією васабі та листям імбиру. Солодкі булочки подаються із ванільним соусом.

Переваги доставки суші

Тепер ви можете вибрати і купити мережі суші та ролів, які ідеально підійдуть для вечірки, перегляду фільму або улюбленого серіалу, для створення романтичної вечері. Відмінною рисою суші є універсальність.

Ще один важливий момент доставки японської їжі – комфорт та зручність. Щоб їсти суші, не потрібно готувати пристрої окремо, адже в комплект входять палички для їжі, а також соєвий соус. Тому замовити суші можна як додому, а й у природу.

Причини популярності доставки суші додому

Затребуваність цієї послуги обумовлена багатьма причинами:

- Зручність. Клієнту не доведеться витрачати час на приготування їжі. Це важливо, якщо у вас намічається вечірка або зненацька приїхали гості. Це позбавить вас необхідності що-небудь готувати. Адже ви можете заздалегідь зв'язатися з операторами мережі та вибрати відповідний час.

- Можливість заощадити. Якщо ви віддаєте перевагу доставці, ви можете знизити вартість. Адже в цьому випадку не обов'язково залишати оплату офіціанту за послугу.

- Швидка доставка. Кур'єри доставляють суші https://sushi-point.com.ua/ua/catalog-fr-lviv-wok-menyu в обумовлений час та місце. Оформити замовлення можна як того ж дня, так і за кілька днів до заходу.