Наявність власної інтернет-платформи допомагає значно розширити діяльність компанії, розповісти про себе великій аудиторії, залучити нових клієнтів. Та для продуктивної роботи ресурсу важливо вчасно усувати помилки, захищати його від вірусів. В такому випадку потрібно замовити аудит сайту, який допоможе виявити погрішності в його роботі. Фахівці веб студії «Червоний Хамелеон» надають комплексні послуги з перевірки функціональності різних видів сайтів.

Яка оптимальна частота перевірки сайту на наявність технічних помилок

Постійний моніторинг технічного стану веб ресурсу належить до важливих процедур, які забезпечують йому якісну та ефективну роботу. Функціональний сайт, який швидко завантажується та коректно працює, викликає довіру у клієнтів. Частота перевірок залежить від різних факторів, наприклад, обсягу трафіка, змін на сайті, стратегії розвитку. Проте фахівці частіше за все перевіряють сайт на технічні помилки в таких випадках.

  • Щодня або щотижня. Якщо платформа має великий обсяг трафіку, (це стосується особливо інтернет-магазинів), рекомендується виконувати щоденні або щотижневі перевірки. Такий підхід допоможе оперативно виявляти та усувати помилки, які можуть викликати негативні реакції у користувачів і призвести до втрати доходу.
  • Після внесення змін на сайті. Кожного разу, коли на платформі вносяться зміни (оновлення контенту, додавання нових функцій, коригування дизайну тощо), слід перевірити, чи не вплинули ці дії на загальний функціонал та вигляд ресурсу.
  • Під час зміни платформи або хостингу. Якщо власник планує переносити сайт на іншу платформу або хостинг, тестування слід провести обов’язково. Перевірка допоможе переконатися, що всі функції залишилися працездатними.
  • Перед запуском важливих змін чи подій. Якщо на сайті планується проведення акцій, розпродажів, встановлення знижок, технічний аудит виявить, чи готовий магазин витримати збільшене навантаження.
  • Перед додаванням нового функціоналу. Ретельна перевірка виявить, чи вплинуть зміни на зручність користування та якість сайту.

Звичайно, кількість перевірок веб ресурсу на наявність технічних помилок визначається індивідуально для кожного проєкту. Щоб отримати бажаний результат моніторингу, варто довірити завдання професіоналам. Більше про основні переваги якісної підтримки сайту у веб-студії, можна дізнатися у статті.

Для чого потрібно проводити технічний аудит сайту

Технічна перевірка сайту є надзвичайно важливим етапом в управлінні веб проєктом. Вона спрямована на виявлення та виправлення різних технічних помилок, які можуть впливати на функціональність, безпеку, швидкість завантаження та користувацький досвід сайту.

  • Підтримка функціональності ресурсу.Технічні помилки можуть призвести до відмови окремих функцій або навіть всього сайту.
  • Оптимізація швидкості завантаження. Швидкість завантаження сторінок має великий вплив на користувацький досвід та позиції в пошукових системах.
  • Гарантія безпеки платформи. Наявність технічних помилок може зробити сайт вразливим для атак хакерів та зловмисників.
  • Вдосконалення SEO. Погана технічна підготовка може вплинути на показники SEO та погіршити просування ресурсу в мережі.

Технічна перевірка залишається невід’ємною частиною керування сайтом, допомагає забезпечити оптимальну продуктивність, функціональність та безпеку кожній платформі.