Після появи інжекторних двигунів, ГБО 2 покоління стало не надто популярним, бо було створене саме для карбюраторних моторів. Усі наступні системи після 2 покоління, мають автоматичну подачу палива, яка знаходиться після редуктора. Сучасний ГБО Сервіс дозволить усунути неполадки та налаштувати роботу системи.

Методи заощадження коштів на встановленні ГБО

Бажання власника автомобіля може суттєво відрізнятися від реалій, в яких він знаходиться. Для старих автівок, які оснащені карбюраторними двигунами, вибору взагалі немає. Єдиною доцільною системою є встановлення ГБО 2 покоління. У цій системі подача пального з балона до камери згоряння здійснюється завдяки вакууму.

У автівках з інжекторними двигунами, система роботи дещо відрізняється, тому на них встановлюють ГБО новіше 3 покоління. Головна особливість у тому, що всередині балона або на виході з нього, знаходиться система датчиків, яка фіксує та регулює тиск, а також особливості роботи форсунок.

Чи варто обирати найдорожче та найсучасніше ГБО?

Найсучасніша система коштує величезних коштів, та не всім українцям по кишені. В такому випадку оптимальним варіантом стане встановлення ГБО 4 покоління.

Характеристика ГБО 4 покоління:

  • Це повністю автоматизована система, яка відрізняється використанням одразу двох різновидів палива.
  • Робота починається з використання бензину, а після розігріву двигуна живлення підлаштовується під газ.
  • Водій може самостійно обрати пальне, яке буде використовуватися в конкретний момент часу. Але зазвичай система чудово справляється та самостійно обирає потрібний варіант палива, в залежності від температури двигуна, швидкості, особливостей роботи.

Основна перевага таких систем у тому, що здійснення подачі газу на форсунки відбувається не разом, а поступово. Таким чином, весь залишок газу, який вийшов з балона, знову потрапляє назад. Завдяки цьому вдається заощадити купу грошей, та не спалювати газ просто так. Саме завдяки економним витратам палива, відносно невеликій вартості газу, вдається заощаджувати кошти. Під час постійного переміщення по місту, встановлення ГБО - це один з найкращих варіантів економії грошей.