Чи можливо взяти терміновий кредит із поганою кредитною історією? Якщо ви звернетеся до банку, то швидше за все отримаєте відмову або вам доведеться шукати поручителів, які готові розділити з вами фінансові ризики. До того ж банк обов'язково вимагатиме від вас довідки про доходи та офіційне працевлаштування, а умови кредитування будуть не найкращими. І звичайно, ваша заявка буде розглядатися протягом тривалого терміну, що для вас може бути зовсім неприйнятно.

Зовсім інакше буде, коли ви звернетеся до мікрофінансової організації “Качай Гроші”, де рішення про видачу кредиту приймається лише за кілька хвилин - без довідок та поруки. І швидше за все рішення буде позитивним, навіть якщо ви мали проблеми з погашенням кредитів у минулому.

Що таке персональна кредитна історія та як вона впливає на ваше кредитування у майбутньому?

Кожен, хто будь-коли звертався до фінансових установ для отримання позики, має кредитну історію (КІ). Вона може бути:

  • нульовий;
  • гарною;
  • поганий.

Нульова кредитна історія означає, що ви ніколи не користувалися кредитними коштами ні в банках, ні в МФО. І це не завжди добре, оскільки багато банків та деякі інші кредитні установи вважають за краще видавати позички тим, хто вже має досвід погашення хоча б одного із видів кредиту.

Гарну КІ мають громадяни, які мають успішно погашені кредити, і навіть діючі кредити, платежі якими здійснюються без прострочок.

Погана кредитна історія означає, що клієнт мав проблеми з погашенням попередніх позик. Однак погана КІ не є “вироком” для потенційного позичальника. Все залежить від того, як часто і як довго були затримки по платежах, а також за яких обставин клієнт не виконував своїх зобов'язань перед банком чи іншою кредитною організацією – всі ці моменти також прописані в кредитній історії.

Як взяти кредит у компанії "Качай Гроші", якщо у вас погана кредитна історія?

Все, що вам необхідно - мати паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон та картку будь-якого банку, що діє, оформлену на ваше ім'я. Залишок на карті має бути не менше 1 гривні, а ваш вік – від 18 до 65 років.

На сайті компанії “Качай Гроші” ви вибираєте суму та термін кредиту, після чого відкриваєте особистий кабінет, заповнивши відповідну форму. Усі дані мають бути виключно правдивими, а скан-копії паспорта та ІПН – чіткими. Рішення щодо надання вам кредиту приймається протягом 5 хвилин. Причому сума, термін та відсоткова ставка можуть відрізнятися від тих, що вибрали ви - це залежить від того, що саме вказано у вашій “поганій” кредитній історії.

Так чи інакше, компанія “Качай Гроші” з найбільшою ймовірністю дасть вам кредит – нехай навіть невелику суму та на короткий термін. Але це також дає вам шанс виправити вашу погану КІ на краще, якщо ви погасите даний кредит вчасно. І тоді наступного разу ви можете взяти вже більшу суму і на більш вигідних умовах.

Мінімальна сума, яку дає компанія – 1000 грн., а мінімальний термін повного погашення – 10 днів. Такий кредит вперше ви отримаєте у “Качай Гроші” без проблем. Скористайтеся цим шансом, не тільки щоб витратити гроші на ваші потреби, а й для того, щоб стати більш привабливим позичальником у майбутньому!