Після виписки або навіть у повсякденному житті лежачі хворі або люди з обмеженими можливостями, не здатні самостійно поїхати додому або до медичного центру. Вирішення цієї проблеми лягає на плечі найближчих родичів. По-перше, це не транспортабельна категорія пацієнтів, а по-друге, для перевезення потрібен спеціалізований транспорт. Не всі знають куди звертатися і саме в таких ситуаціях потрібна служба «MedDopomoga103», яка здійснює перевезення лежачих хворих за доступною ціною.

  • Гнучка цінова політика.
  • Замовити приїзд екіпажі можна в будь-який час.
  • Солідний досвід, як міжнародних перевезень.
  • Уважне та тактовне ставлення до кожного пасажира.
  • Медичний супровід.
  • Одноразові комплекти білизни та засоби захисту.
  • Медичне таксі для транспортування пацієнтів між містами України.

Професіоналізм та людяність

Служба «MedDopomoga103» гарантує професійний підхід до перевезення важкохворих. Досвідчені санітари, техніки, водії та медики, роблять все можливе, щоб немобільний пасажир почував себе у безпеці та не хвилювався. Автомобілі оснащені всім необхідним. На рахунку компанії вже декілька тисяч успішних перевезень по Україні та Європі.

Звичайні транспортні компанії або служби таксі не пристосовані до специфічних умов тому не можуть забезпечити високу якість послуг. Сервіс «MedDopomoga103» готовий взяти на себе вирішення проблем стосовно транспортування хворого.

  • Планові поїздки на обстеження.
  • Доставка лежачого хворого з лікарні додому.

Замовити приїзд екіпажу можна не виходячи з дому, достатньо заповнити онлайн-форму, вказати контактну інформацію та описати послугу (час, маршрут). Диспетчер обов’язково зв’яжеться з клієнтом для уточнення деталей та визначення вартості медичного таксі.

Головний пріоритет – комфорт пацієнта

Служба «MedDopomoga103» відповідально підходить до організації перевезення інвалідів та тяжкохворих людей. В арсеналі фахівців є все необхідне обладнання та досвід, щоб навіть тривалий переїзд пройшов для пасажира спокійно, безболісно та безпечно.

Автомобілі просторі, тому з комфортом можуть розміститися не лише людині з обмеженими можливостями, а й їх родичі, які супроводжують. Водії підбирають оптимальні маршрути, щоб позбавити пасажирів тряски та мінімізувати дискомфорт.

Звертайтеся до «MedDopomoga103» у будь-який час та отримайте найвищий рівень послуг з медичного транспортування.