Дистанційне навчання зараз актуальне як ніколи. Онлайн-навчання не поступається у якості відвідуванню офлайн-школи, але має ряд переваг. Школярі можуть насолоджуватися більш гнучким графіком, більше часу приділяти позашкільній діяльності (спорт, мовні курси, творча діяльність) та навіть пришвидшити закінчення школи, адже екстерном можна закінчити два класи за один рік в комфортному темпі. Отже, чому варто розглянути дистанційну школу?

Переваги онлайн-навчання

Дистанційна школа – це не просто уроки онлайн, які можуть проходити і в звичайній школі в умовах карантину, наприклад. В онлайн-школах процес навчання змодельовано так, щоб він максимально підходив під потреби школярів. Вчителі мають підвищені технічні навички, які дозволяють їм подавати матеріал доступно, використовуючи інтерактивні платформи. Такі школи найчастіше мають кілька пакетів навчання: ви можете обрати той, який підійде вам найкраще. Дитина може відвідувати уроки за класичним графіком, у вечірні години, або ж проходити матеріал самостійно, час від часу проходячи контроль знань та відвідуючи консультації з вчителями, які контролюватимуть весь процес.

Ви самі створюєте свій розклад, все залежить від потреб дитини. Ще одна перевага полягає в тому, що не потрібно витрачати час на дорогу та на зайві збори. Сусіди по парті не будуть відволікати, однокласники не зможуть завадити навчанню, а дорога не буде втомлювати, адже в дистанційній школі навчатися можна з будь-якої точки планети. Тож величезною перевагою онлайн-класів є скорочення витрат. Крім того, крім економії грошей, відсутність необхідності їздити в школу й назад також означає економію часу.

Цей додатковий час можна використати як завгодно, наприклад, зосередитися на курсах, творчій діяльності чи провести час із сім’єю. Все, що потрібно, це цифровий пристрій і підключення до інтернету, і ви вже маєте доступ до необхідних інструментів, щоб отримати освіту.

Варто зазначити, що дистанційні школи надають офіційні документи державного зразку, які підтверджують, що школяр закінчив певний клас. Тож якщо ви плануєте перейти на онлайн-навчання на обмежений період часу, наприклад, рік, це не викличе жодних проблем, адже програма дистанційних шкіл відповідає програмі звичайних (єдиний виняток – проходження двох класів за один рік, але після здачі потрібних робіт також надаються всі потрібні документи).

Отже, дистанційне навчання – це знахідка для всіх, кому по якійсь причині незручно відвідувати класичну школу. Єдине питання – яку школу обрати?

Як обрати дистанційну школу?

Зверніть увагу на ключові моменти:

  • кваліфікація вчителів (їхній досвід та наявність сертифікатів часто можна подивитися на сайті школи);
  • надання офіційних документів за зразком МОН: це принципово, інакше ви не зможете підтвердити, що дитина закінчила цей рік;
  • зручний для вас розклад;
  • доступна вартість навчання.

Ціни на онлайн-навчання у Школі 977

Онлайн-школа 977 – одна з найвідоміших дистанційних шкіл в Україні, що надає якісну дистанційну освіту, підтверджену документами офіційного зразка.

Чому саме 977:

  • Навчання відбувається за програмою МОН України;
  • Після завершення кожного класу видаються документи державного зразка;
  • Різні графіки: від екстернату до індивідуального навчання і уроків в реальному часі;
  • Високий рівень кваліфікації вчителів;
  • Стабільно високі бали ЗНО учнів.
  • Блискуча репутація: найуспішніші школярі України обирають саме школу 977.

Бажаєте отримати більше інформації? Ви можете зайти на офіційний сайт школи 977 та написати в онлайн-чат, або ж зателефонувати за одним з номерів: +38(099) 1500-977; +38(067) 1500-977; +38(063) 1500-977, і вас проконсультують менеджери школи.