Алюмінієвий композит – це сучасний багатошаровий матеріал. Він складається з двох шарів алюмінію та наповнювача з пластику. Зазвичай матеріал має спеціальне антикорозійне покриття та кольорову емаль. Вважається одним із найкращих матеріалів для виготовлення вивісок та оформлення фасадів. Тому набув широкого застосування у рекламі. Це сталося завдяки тому, що він міцний та чудово витримує погодні умови протягом 7-10 років.

 

Основні характеристики АКП

 

·         Міцність. Завдяки тому, що композитні матеріали поєднують одразу декілька матеріалів, вони дозволяються посилити сильні сторони кожного. Попри те, що товщина алюмінієвого композиту складає всього 3 мм, він є міцним та може прослужити до десяти років при зовнішньому розміщенні. Що суттєво перевищує термін придатності стандартного пластику. Крім цього, він може витримати значно більше ударне навантаження.

·         Збірка. Якщо провести спеціальну обробку листів, їх можна буде згинати.

·         Товщина та розмір. Товщина складає 3 мм, стандартний розмір листів складає: 1,25х5,6 м, 1,25х-6,1 м, 1,5х4 м та 1,5х6 м. Завдяки цьому можна створювати габаритні конструкції майже без стиків.

·         Обробка. Матеріал досить твердий, через що його важно кроїти вручну. Для проведення обробки краще використовувати спеціальні верстати чи дискові пили.

·         Колір та поверхня. Лицьова поверхня алюмінієвого композиту покрита спеціальним покриттям, стійким до погодних умов. Гама кольорів доволі широка. Крім стандартних варіантів, є дзеркальні, металики та дизайнерські поверхні (наприклад, виконанні під натуральний камінь чи деревину).

 

Застосування композиту у виготовленні зовнішньої реклами

 

Цей матеріал можна використовувати для створення будь-яких рекламних вивісок та іншої рекламної продукції. Найчастіше з нього роблять:

·         Вивіски. Виконуються у двох варіантах: лист з певним зображенням або композитний короб.

·         Таблички. Такі таблички виходять міцнішими, красивішими й набагато практичнішими за аналоги. А використовуючи спеціальні покриття можна створити дійсно ексклюзивні варіанти.

·         Лайтбокси. Сам матеріал не пропускає світло. Тому при створенні лайтбоксів у ньому вирізають текст та необхідні фігури, куди вже вставляється акрил.

·         Штендери. Істотним недоліком штендерів є те, що під впливом вітру вони можуть часто падати. Через це матеріал обов'язково має бути міцним. Тому алюмінієвий композит буде кращим рішенням ніж полікарбонат чи ПВХ.

·         Вхідні групи. Попри те, що цю сферу використання якнайшвидше віднести до будівельних робіт, панелі підійдуть для створення привабливої вхідної групи магазинів, торгових центрів, підприємств. Матеріал дозволяє збирати короби різної форми та розмірів. Ви отримуєте не тільки міцність та зносостійкість, але й можливість дуже красиво та престижно оформити вхід.

Придбати матеріал можна в магазині AVERS, де представлений широкий асортимент панелей з алюмінієвого композиту.