Брат — близька людина, яка заслуговує від вас особливих презентів на свої свята. Складність вибору сюрпризів близьким людям ховається в тому, що все можливе вже давно подарували, а придумати цікавий і “не заїжджений” варіант не так вже й просто.

Тому сьогодні ви отримаєте від нас кілька підказок, які допоможуть вам обрати найкращі презенти для рідної людини.

Топові варіанти сюрпризів брату

Сьогодні ми будемо уникати ідей, які потрібні людині в роботі або за кермом — тут брат і сам собі придбає необхідні речі. Ми вважаємо, що всі дарунки повинні приносити задоволення!

Коли отримувач має хобі, тоді, звісно, легше обрати. Але якщо ваш любимий брат по трошки займається різним, або ж зовсім не має хобі, то наведені нижче пункти точно для нього:

1. Розумна портативна колонка

Цей інструмент згодиться насправді кожному. Розказати дитині казку, супроводжувати в дорозі або на пляжі під час відпочинку, продиктувати дружині рецепт — колонка легко справиться із будь-якими звуковими завданнями.

2. Авиасимулятор Boeing-737

Політ над Карпатами, Егейським морем чи в нічному небі Лос-Анджелеса — брат самостійно обере собі місце, де хоче здійснити віртуальний політ. На “борту” літака буде присутній інструктор, який допоможе піднятися “в небо” й здійснити м’яку “посадку. Використання натуральних звуків і рухів літака зроблять політ максимально реалістичним і незабутнім. Більше деталей про враження дізнєтеся тут https://www.bodo.ua/go/aviasimulyator-boeing-737-dlya-dvoikh-60-min/.

3. Навушники

Запам’ятайте: немає незамінних речей. Якщо в родича вже є навушники, ви можете підібрати модель з кращим звуком, функціями та виглядом. Зверніть увагу на бездротові варіанти, які тримають заряд до 10 год — з ними можна і в гру, і в літак, і в подорож. Тим паче, вони зручні й поглинають більше зовнішнього шуму, ніж яблучні “капельки”. Зрештою, подбайте про слух близької вам людини.

4. Ігрова приставка

Обираючи такий презент, не забудьте потурбуватися про перехідний кабель до телевізору, інакше приставка ризикує залишитися навіть не ввімкненою. А якщо у вас повний комплект — тоді щасливий власник з радістю буде грати улюблені ігри й запрошуватиме додому друзів.

5. Настільна гра

Ніщо так не гріє душу, як сімейні посиденьки за одним столом. А коли це відбувається за цікавою грою, процес триває ще приємніше. Монополія, Бочка, Мафія — вибір надзвичайно великий. Лишень дізнайтеся, чи брат вже має якісь ігри й тоді робіть свій вибір.

6. Термоприлади для подорожей

Брат любить піші подорожі або ж пікніки? Тді він точно оцінить велий термос у поїздці зимою, або ж компактний холодильник для авто влітку. До речі, останній не варто обирати з вставними охолоджувальними акумуляторами — шукайте з прибором, який буде охолоджувати продукти та воду постійно.

7. Майстер-клас з боксу

Кожний чоловік повинен вміти постояти як за себе, так і за свою даму серця. І щоб у нього було більше хоробрості, дайте йому можливість пройти курс по самообороні або кілька уроків боксу.

Якщо ж фантазія не дозволяє вибрати сюрприз самостійно — порадьтеся з батьками або його друзями. В колективі знайти потрібну ідею набагато простіше. І головне — даруйте від душі!