Сотовий поліпропілен сучасний синтетичний полімерний матеріал, що випускається у формі двошарових порожнистих панелей, поверхні яких з'єднані між собою ребрами жорсткості. Матеріал має структуру витягнутих по довжині листа каналів, які у розрізі виглядають як соти. Зовні цей матеріал має схожість із сотовим полікарбонатом.

Поліпропілен з сайту https://business-plastics.com/multiwall-polypropylene випускається в матовому варіанті, світлопроникному або прозорому. Завдяки такій різноманітності полімер широко поширений у будівельній галузі, дизайні, виробництві рекламної та пакувальної продукції.

Плюси застосування сотового поліпропілену

Високоякісні експлуатаційні властивості сотового поліпропілену є причиною його зростаючої популярності та застосування у багатьох сфера будівельної ,виробничої  та сільськогосподарської діяльності.

Головні переваги листів з сотового поліпропілену:

  • міцність за рахунок високої гнучкості;
  • легкість;
  • стійкість до негативних впливів середовища;
  • гнучкість та простота монтажу;
  • екологічність.

Області застосування стільникового поліпропілену

Завдяки своїм експлуатаційним якостям, листи сотового поліпропілену використовуються практично скрізь:

  • упаковка та виготовлення тари – коробки, транспортувальні ящики, розділові прокладки, розфасовка харчових продуктів, футляри та багато іншого
  • сільськогосподарські споруди. Насамперед – теплиці та парники, а також садові меблі, фасадні конструкції;
  • меблеве виробництво – задні стінки шаф, полиці та днища висувних ящиків, фасадні деталі та інші елементи конструкції меблевих виробів;
  • рекламна та виставкова сфера - щити зовнішньої реклами, покажчики, вивіски, табло та інші інформаційні конструкції, оформлення торгових приміщень, офісів та вітрин магазинів, виставкових та презентаційних залів.

Купити сотовий поліпропілен можна в будівельних магазинах чи на сайтах виробників цього матеріалу. Аналізуючи пропозиції на ринку України окремої уваги заслуговує продукція компанії BUSINESS PLASTICS UKRAINE. Великий вибір, висока якість та доступна вартість – головні переваги закупок на сайті компанії.

При замовленні сотового поліпропілену важливо підібрати відповідний тип листа. Моделі можуть мати різну стійкість до кисню та УФ-випромінювання, різну товщину та стандартні розміри. Всі ці критерії впливають на умови монтажу та термін експлуатації.