Host-world.com.ua пропонує доступне, надійне та просте у використанні рішення для хостингу, яке дає змогу розробникам та підприємствам швидко запустити свій вебсайт або додаток. VPS хостинг сервер дозволяє розпочати роботу за лічені хвилини, ви маєте все що потрібно для створення, запуску та масштабування ваших програм.

 

Компанія Host-world.com.ua пропонує орендувати VPS хостинг сервер або виділений сервер. Ми знайдемо найкращий варіант для всіх, від розробників, які створюють персональні вебсайти, до швидкозростаючих стартапів, які запускають нові продукти.

 

Переваги хостингу від Host-world.com.ua

 

  • Тримайте витрати на низькому рівні. Низькі витрати на VPS хостинг сервер та зоряна модель ціноутворення гарантують, що ваші витрати на вебхостинг залишаються низькими та передбачуваними, навіть якщо ваша програма масштабується.

 

  • Збільшуйте масштаби з упевненістю. Наша угода про рівень безперебійної роботи на 99,9% і 17 глобально розподілених центрів обробки даних означає, що ваш сайт доступний і доступний у будь-який час і з будь-якого місця.

 

  • Клієнтська підтримка. Наша команда експертів з рішень може допомогти вам розпочати роботу з планами та надати поради щодо масштабування вашого вебсайту.

Надаємо виділений сервер та необхідні ресурси без сюрпризів, пов'язаних із виставленням рахунків. Плани Host-world.com.ua мають фіксовану ціну у всіх центрах обробки даних. Обирайте виділений сервер та отримайте мережу, ресурси, надійність і підтримку для розвитку вашого бізнесу.