Шапки біні вже декілька сезонів є дуже популярними як у жінок, так і у чоловіків. На https://intertop.ua/catalog/aksessuary/gender-uniseks_zhenskoe-good_type-golovnye-ubory-1-podvid-shapka-1/ можна легко та швидко вибрати модель бажаного кольору та розміру. Інтернет-магазин INTERTOP пропонує покупцям долучитися до бонусної та реферальної програм, що дозволяють значно заощадити. Доставка з INTERTOP буде безкоштовною при умові замовлення товару до роздрібного магазину.

Шапки біні: особливості та переваги

Біні – це в’язаний виріб, що щільно облягає голову, це і обумовило його назву, адже з англійської «beanie» перекладається як «боб». Цю шапку легко надягати і поправляти, досягти гарного зовнішнього вигляду можна і без використання дзеркала. В об’ємну біні навіть можна сховати все волосся.

Цей демократичний головний убор до вподоби як чоловікам, так і жінкам, він дуже добре виглядає в кежуал, смарт кежуал та стріт стайл аутфітах. Також він підійде шанувальникам спортивного стилю, зокрема, цей головний убор користується популярністю у лижників. Побачити цю шапку можна як на фанаті гранжу, так і на хіпстері.

Що стосується кольорів, то можна звернути увагу на нейтральні чорний, білий, сірий, що підійдуть до будь-якого вбрання, а можна зробити яскравий акцент.

Шапки біні: модні тенденції

Модні шапки біні бувають:

  • подвійними;

  • з відворотами;

  • з помпонами;

  • з гумкою.

Подвійна біні – це знахідка для поціновувачів функціональності та практичності. Такий головний убор можна носити з обох сторін, адже виворітного боку в нього немає. Сторони найчастіше виконують у різних кольорах, тобто це чудова можливість створити враження, що ви маєте одразу дві різні шапки.

Відворіт на біні може бути як широким, так і вузьким – обидва варіанти зараз є модними та затребуваними. За допомогою відвороту шапка набуває додаткового об’єму, який буде зігрівати та захищати голову від холоду та вітру.

Треба забути стереотип, що шапку з помпоном обирають лише дітлахи та підлітки, дорослі також бажають додати до зовнішнього вигляду трохи легковажності. Така біні ідеально підійде вигадливим та творчім особистостям. Модними є головні убори з хутряними помпонами та помпонами з пряжі.

Для в’язаних біні часто використовується такий різновид візерунка, як англійська гумка. Цей пухкий візерунок допомагає шапці бути дуже еластичною. Дуже модною є французька гумка, що є ще більш об’ємною.