Рольставні - це зовнішня віконна система, яка допомагає захистити фасад не тільки від пошкоджень та пилу, але й поганих погодних умов, шуму та взломів.

Вони використовуються для різних цілей і встановлюються в різних типах будівель, тому представлені в широкому асортименті.

Якщо ви зупинилися на купівлі рольставень, давайте розберемося, які краще обрати.

Як з’явилися ролети?

Прототип сучасних конструкцій з'явився у Стародавній Греції. Спочатку їх виготовлялися з мармурових плит для вентиляції та захисту будинку від пекучого сонця та спеки. Пізніше стали використовувати деревину. У Середньовіччі призначення ролетних систем змінилося. Їх використовували для захисту від негоди, а також для запобігання небажаних вторгнень.Вони створювалися з суцільних дощок, укріплених залізними прутами.

Як правильно вибрати?

Рекомендуємо зважати не тільки на ціну рольставень, але й на якість матеріалів та варіант монтажу. Їх існує багато, тому варто подумати, яким саме методом ви б хотіли їх встановити. До прикладу, існує декілька основних варіантів:

  • Накладні;
  • Вбудовані;
  • Комбіновані (коробом назовні, коробом усередині);
  • Монтаж у/над/або під віконним прорізом.

Зовнішній вигляд конструкції також відіграє важливу роль. Кольорові рольставні можуть доповнити ваш екстер’єр та додати унікальності. Широкий вибір кольорів у каталозі Ролетно-воротної компанії https://rvcompany.in.ua/rolety/rolstavni/ - допоможе вам не помилитися. В асортименті компанії представлено більше 18 відтінків, які доповнять ваш архітектурний об’єкт.

Також, існує два основних типи керування: автоматичні або ручні приводи. Якщо ви обрали автоматичний варіант, то це дозволить вам легко керувати конструкцією або запрограмувати їх роботу на певну годину. Ручний варіант може бути оснащеним шнуром або пружинно-інерційним механізмом.

Окрім того, не варто забувати про правильні заміри,вітрову стійкість, зламостійкість та регулювання освітленості.

Де купити ролети?

У своєму асортименті Ролетно-воротна компанія має представлено велику кількість ролетів на вікна.

Три унікальних варіанти роловіконниць від “Алютех”:

  • Prestige - це преміальні ролетні конструкції найвищої якості, які можуть доповнити дизайнерський екстер’єр.
  • Security - ідеальний варіант для тих, хто турбується про безпеку. Захисні ролети з найкращих матеріалів, які забезпечать захист та спокій.
  • Trend - поєднання базового функцій захисту та практичного використання. Чудово підійде для людей, які цінують простоту.

Системи від Ролетно-воротної компанії - https://rvcompany.in.ua/rolety/rolstavni/ - оснащені унікальним покриттям пур-па, яке робить систему зносостійкою та захищає від ушкоджень. Окрім того, усі вони якісно пінозаповнені, що мінімізує ризики деформації та зроблені із високоякісним матеріалів, що забезпечує довговічність.

Завдяки своїй функціональності, привабливому зовнішньому вигляду та широкій колірній гамі жалюзі ідеально впишуться в фасад будь-якої будівлі.