Swatch відповідає на потреби шанувальників безконтактних платежів. Нова серія годинників із вбудованим чіпом NFC дає вам свободу, яку ви шукаєте. Дизайнерський та водонепроникний swatch годинник дозволяє вам здійснювати швидкі та безпечні безготівкові операції, де б ви не були. Вам просто потрібно підключити платіжну картку до годинника, а потім платіть так, як вам подобається.

У нашій країні ринок безконтактних платіжних послуг розвивається запаморочливими темпами. За оцінками, у першому кварталі 2020 року 3,3 мільйона співвітчизників скористалися оплатою по телефону чи годиннику, і це на мільйон більше, ніж торік. З одного боку, це результат популяризації безготівкових розрахунків, з іншого - банки також полегшують доступ до всіх новинок.

Що таке SwatchPAY!

SwatchPAY - це найновіший сервіс мобільних платежів. Система безконтактних платежів Swatch дебютувала на кількох зарубіжних ринках, включаючи Швейцарію та Китай. Варто додати, що SwatchPAY використовує технології NFC (Near Field Communication) і BLE (Bluetooth Low Energy).

Радіочіп NFC вбудований в кілька моделей Swatch. Наразі у вас є вибір із 5 варіантів моделі Gent, 15 моделей серії New Gent та 6 моделей серії Big Bold. SwatchPAY необхідний, щоб мати можливість безпечно підключити віртуальну картку до годинника. Box, спеціальний зчитувач, який дозволяє безпечно підключати годинник до мобільного пристрою за технологією BLE.

Як працює SwatchPAY?

Якщо ви прихильник мобільних платіжних систем, то напевно знаєте, як працює технологія NFC. Радіочіп в годиннику дозволяє здійснювати розрахунки на стаціонарних пунктах, не потребуючи фізичної картки або готівки.

Щоб мати можливість користуватися SwatchPAY ви повинні мати мобільний пристрій з Android 5.0 або iOS 10, або їх новішими версіями. Ви встановлюєте програму SwatchPAY, додаток завантажений з Apple App Store або Google Play. Якщо ви активуєте годинник у магазині, ви отримаєте QR-код 1 у SwatchPAY.

Процес оплати з годинником дуже простий. Все, що вам потрібно зробити, це наблизити зап’ястя до кард-рідера. Усі платежі до 100 гривень можна здійснити без введення PIN-коду. Якщо ви перевищите цей ліміт, будь ласка, введіть PIN-код, встановлений для картки, підключеної до SwatchPAY! Цікаво, що ваш годинник черпає свою «енергію» з терміналу. Тож не варто хвилюватися, коли його акумулятор раптом відмовляється працювати, і ви залишитеся без гаманця та карти.