Онлайн-магазин електротоварів «Електроконик» понад 8 років реалізує високоякісну електротехнічну продукцію для промислових і комунальних підприємств та побутових споживачів. Вся продукція сертифікована та відповідає жорстким вимогам європейських стандартів якості.

Каталог товарів

Формуючи асортимент продукції, співробітники магазину віддають перевагу якісним товарам, за низькими цінами у сучасному дизайні. На інтернет-ресурсі магазину https://elektrokonyk.com.ua споживачам пропонується широкий вибір:
- кабельних матеріалів;
- систем прокладання кабелю;
- розподільних щитів та боксів;
- систем теплої підлоги та терморегуляторів;
- інструментів та компонентів для виконання електромонтажних робіт;
- LED освітлення;
- витяжних вентиляторів;
- розеток та вимикачів;
- низьковольтного обладнання.
 

Переваги співпраці

Інтернет-магазин «Elektrokonyk» пропонує покупцям лише оригінальну продукцію, що постачається безпосередньо від вітчизняних та європейських виробників. Кваліфіковані менеджери магазину із багаторічним досвідом роботи в електротехнічній сфері надають консультації щодо технічних питань, правильного використання та підбору обладнання, яке відповідає потребам клієнтів. Співпраця будується на основі взаємної вигоди, довіри та партнерства.
Придбати електротехнічну продукцію можна за найнижчими в інтернеті цінами. У магазині діють різні програми лояльності:
- при онлайн замовленні будь-якого товару по промокоду
"KONYK10" клієнти отримують 10% знижку;
- для постійних покупців, майстрів та дизайнерів передбачено надання індивідуальних знижок (25%);
- клієнти отримують привабливі акційні пропозиції при покупці окремих груп товарів;
- діє система гарантованих накопичувальних знижок (коли сума інтернет-покупок авторизованого користувача перевищує певну суму, він автоматично отримує відповідну знижку).

Клієнт має можливість оплатити товар готівкою або безготівковим способом. Можлива оплата при отриманні замовлення, доставленого кур’
єром або однією із транспортних компаній.
Крім того, магазин пропонує зручні умови для оплати товарів, організовано оперативне доставлення замовлень у всі міста та населені пункти країни, забезпечується на гарантійне та постгарантійне обслуговування.
Клієнтам гарантується доброзичливість персоналу та пристойний рівень сервісу.