Багато хто вважає, що заробити, живучи в селі практично неможливо. Тому відтік населення з менш заселених регіонів підвищується все більше з кожним роком. Однак, якщо врахувати всіма відому фразу «де народився, там і згодився», почати реалізовувати себе можна навіть у власному невеликому селищі.

Найголовніше в цій справі – це врахувати бажання і можливості обраної цільової аудиторії. Тема нашої статті - Як заробити в селі, а також ТОП бізнес ідей, щоб перестати їздити на заробітки у великі міста.

ЗАРОБІТОК НА МІНІ-ЗАВОДАХ

Говорячи про те, як заробити гроші в домашніх умовах в селі, можна виділити високу рентабельність міні-заводу з виробництва сиру та іншої продукції. Закуповувати молоко можна у сусідів. Чистий прибуток з урахуванням всіх витрат складе 7-10% з кожного кг.

Ідея банальна, проте не можна її виключати зі списку, так як власники таких заводів заробляють досить великі гроші.

Як можна заробити в селі на ідеї з заводом:

  1. Виробляти можна від цегли до будівельної сировини.
  2. Харчова промисловість-від переробки м'яса до упаковки власного бренду насіння.
  3. Легка промисловість-текстиль, власна лінія духів і багато іншого.

Перспективи розвитку величезні, проте варто попрацювати над інвестиціями. Якщо є задатки інженерії, це реалізувати буде набагато простіше, адже зібрати міні-завод можна з підручних матеріалів та інструментів.

Найпоширенішим видом міні-заводів є виробництва плитки і цегли. Такий матеріал буде цікавий для всіх ца. Продажем можна займатися навіть у вузькому колі селян, адже в приватному будинку завжди хочеться щось доробити або прилаштувати.

ЗАРОБІТОК НА БОУФІШИНГУ

Як і було описано раніше, боуфішінг це особливий вид риболовлі, який тільки набирає популярність на території України. Реалізувати можна маючи невелике спеціальне угіддя на території регіону проживання. Це може бути, як чиясь власність, так і орендоване водосховище у держави.

Віднести можна цей вид до туризму, так як основний потік клієнтів буде саме з найближчих міст. Додатково можна організувати з власного будинку невеликий готель, де гості зможуть відпочити від міської суєти.

Є кілька переваг, які допоможуть заробити в селі:

  1. Цілорічна зайнятість - як показала практика, Риболовля користується попитом в будь-який час року. Тому дохід можна буде рахувати кожні вихідні і затяжні канікули у дорослих.
  2. Мінімальне вкладення - якщо поруч є велика водойма, вкладеться доведеться тільки в саму організацію відпочинку.
  3. Легко отримати дозвіл - жодна адміністрація селища або селі не відмовить у допомозі, так як зайвий потік туристів тільки підніме рівень виділеного регіону.

Все залежить від масштабності груп і заздалегідь купленого обмундирування. Варто нагадати, що основний потік клієнтів буде саме у вихідні та святкові дні, тому можна сміливо поєднувати бізнес з іншою діяльністю. Ідея окупиться вже через 5-6 місяців активної зайнятості. За рік можна легко заробити 200 тисяч грн.

РОЗВЕДЕННЯ КУРЕЙ ЯК БІЗНЕС ІДЕЯ

Найлегше заробити на тому, що завжди потрібно людям. У ТОП базових потреб входить їжа, ліки, житло і одяг. Тому, коли мова заходить про розведення курей, що успіх буде забезпечений. Головне вибрати правильно породу, вкладеться в забезпечення сприятливого клімату і обстановки.

В цьому випадку продавати можна все:

  1. Свіжі домашні яйця, на них колосальний попит в найближчих великих містах. Головне знайти чесного реалізатора або поставляти продукт в найближчі ресторани або кафе.
  2. Розведення курчат-теж дуже прибутково, продавати можна навіть односельцям.
  3. Продаж курячого продукту-це можуть бути як повноцінні тушки, так і окремі її частини. Домашня курка користується високим попитом у міських жителів, адже продукція з магазину вже давно не радує якістю.

Незважаючи на велику кількість плюсів, тут також варто пам'ятати про високу конкуренцію. Досить багато людей розводить сьогодні домашню курку, тому перше про що варто задуматися, так це про спосіб її реалізації. Однією з кращих ідей є власна домашня коптильня. Продати закопчену за власним рецептом тушку набагато швидше і дорожче, ніж намагатися реалізувати звичайну.

Розведення курей хоч і ризиковий бізнес, але при правильному підході він зможе забезпечити сім'ю стабільним і досить непоганим заробітком. На перших етапах вирощуванням можна зайнятися вдома. Головне відразу вирішити, для яких цілей буде вирощуватися птах.

ЯК ВИБРАТИ АУДИТОРІЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Основний успіх бізнесу будується на правильному розумінні аудиторії. Не можна продавати товар, який спочатку не буде користуватися попитом або викликати недовіру. Як порівняння, можна привести цілком життєву ситуацію, коли мрії про великий і прибутковий заробіток в селі залишаються за межею фантастики.

Наприклад, в селі починають продавати дорогу техніку або меблі. Незважаючи на високий можливий попит і відсутність конкуренції, у жителів може просто не виявитися грошей на таку покупку. Села бувають різними, тому обов'язково потрібно враховувати середній заробіток її і зайнятість.

Обов'язково потрібно вивчити основну зайнятість населення. У селах і селах дуже часто люди займаються сільським господарством. Тому перший дохід можуть легко принести навіть насіння рослин або домашній інструмент.

Говорячи про те, як заробити на селі не варто ставити перед собою територіальні рамки. Якщо перспектив розвитку бізнесу немає, то обов'язково розглянути зайнятість на міську або регіональну ца. Якщо поруч є велике місто - можна зайнятися більш глобальним проектом, які буде стабільно приносити хороший дохід.

Автор: Вольдемар Воронцовський.