3d фігурки Papercraft – це захоплююче хобі, яке допоможе конструктивно провести час, водночас розважаючись. Збираєтесь на день народження друзів ви хочете здивувати оригінальним подарунком? Скористайтеся пропозицією інтернет магазину «Світ Подарунка», де можна купити  3d фігури з паперу, які стануть найкращим варіантом, адже вони можуть бути декором для інтер'єру або оригінальною маскою для проведення вечірки. Пропозиція включає 3d фігури з різних тематичних категорій, у різних кольорах, у багатьох розмірах та для багатьох застосувань. Наприклад: 3D-фігуру можна використовувати як реквізит для креативної фотосесії, оригінального подарунка або елемента декору інтер'єру.

Готовий набір 3D конструктивних елементів дозволяє зібрати тривимірну фігуру з якісного кольорового картону всього за кілька годин. Техніка створення 3d фігур схожа на техніку орігамі: вона полягає в загинанні країв окремих картонних елементів, поміщених у шаблоні та наступної склейки в порядку надрукованих цифр. Відмінність від орігамі в тому, що частини міцно прикріплені один до одної за допомогою клею. Перевага готових комплектів 3d фігур у тому, що всі деталі вже ідеально підігнані та готові до збирання.

Види фігур можна розділити на 3 групи:

  • Фігурки для декорування стін. У цю серію входять настінні трофейні голови. Готова настінна скульптура привертає увагу і надає неповторного характеру будь-якому простору.
  • Постаті, що стоять. У цю серію входять 3D-фігурки, які можна поставити на будь-які поверхні меблі та тим самим підкреслити оригінальний характер інтер'єру своєї квартири, офісу чи будинку.
  • 3D-маски стануть унікальним аксесуаром на будь-якій вечірці, заході чи фотосесії.

Чому варто купити 3d фігури з паперу?

Кожна фігурка, завдяки якісній обробці, є надзвичайно реалістичною. 3d фігури стануть чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, модним аксесуаром, який перетворить простір та подарує безліч позитивних емоцій.

Інтернет магазин оригінальних подарунків «Світ Подарунка» пропонує вигідні умови для покупки, включаючи: великий вибір товарів з пошуком за категорією, вигідні ціни, кращий сервіс. На сайті ви можете швидко і легко вибрати 3d фігуру, замовити швидку доставку і оплатити товар зручним способом. Не витрачайте часу та оформляйте покупку прямо зараз!