На початку 2012 року набули чинності нові правила отримання дозволу на будівництво. Відповідно до закону «Про регулювання містобудівної діяльності», будівництво ведеться на підставі будівельного паспорта та повідомлення, яке надсилається архітектурно-будівельній інспекції, якій доручено видавати дозвільні документи на початок ведення будівельних робіт.

Збір і подача документів - непроста процедура, що виливається в тривалий етап. У той же час обійти її неможливо, оскільки початок будівництва без оформлення дозвільних документів загрожує великим грошовим штрафом. Щоб прискорити та спростити для замовника цей етап, розумно доручити його виконання компанії, яка розробляє проект будинку Одеса та вестиме будівництво. Одна з таких компаній - https://stroi-expert.com.ua/.

Рішення для приватних будинків

Багато компаній пропонують типові проекти приватних житлових будинків різної поверховості, стильні та раціональні одночасно. Згадана компанія має у своєму розпорядженні розроблені з урахуванням сучасних вимог 75 типових проектів заміських будинків.

Типові проекти будинків містять повний комплект архітектурно-будівельних креслень, необхідний для будівництва. Проекти розробляються з урахуванням специфіки нашого часу:

  • необхідності енергозбереження;
  • мінімізації шкідливих викидів;
  • інших способи захисту навколишнього середовища.

Для Одеси - курортного міста ці проблеми є особливо актуальними. З великої кількості пропонованих типових рішень можна вибрати такий будинок, який можна було б побудувати на майданчику будь-якої форми, зокрема, вузької, прямокутної. Серед розроблених проектів є котеджі на дві родини, де можуть жити два покоління чи родини близьких друзів.

Наявність такого різноманіття типових рішень не зацікавлює окремих майбутніх господарів, які щиро мріють про конкретну архітектуру та компонування приміщень власного будинку. Тим, хто задумав створити будинок за індивідуальним проектом, розумно ознайомитися з різними варіантами архітекторських рішень для одноповерхових житлових будівель. Один із стилів оформлення таких будинків, що будуються в південній кліматичній зоні, запропонував архітектор Райт.

Особняки в стилі Райт замислені для південних районів

Особняки в стилі Райта різноманітні, але пов'язують їх такі ознаки:

  • будинки горизонтально орієнтовані та не містять складних конструкцій,
  • в архітектурі позначено незграбність і присадкуватість,
  • візуальний поділ фасаду на секції,
  • відкрите планування,
  • оздоблення будинку натуральними матеріалами.

Такі будинки дуже затишні, в архітектурі все задумано просто та функціонально. До теперішнього часу будинки в стилі Райта будуються прямокутної та Г-подібної форми для економії площі під забудову. Враження незграбності будівлі створюється за рахунок прямокутних виступів, наприклад, еркерів.

Високі фундаменти в будинках стилю Райт не передбачаються. Дахи – з невеликим ухилом або плоскі з широкими звисами, які є відлунням східної архітектури. Покрівельний матеріал-м'яка черепиця. В обробці фасадів передбачається поєднання бетону з натуральними матеріалами: деревом або каменем.

Вигідні пропозиції майбутнім клієнтам

Для узгодження початку будівництва достатньо мати лише архітектурну частину проекту. Компанія postroi.com.ua пропонує забудовникам які орієнтуються на індивідуальний проект, замовити в компанії повний робочий проект будинку за ціною типового проекту. Також необхідно узгодити з компанією основні технічні рішення та на їх підставі видати технічне завдання із зазначенням будівельних матеріалів та даних інженерно-геологічних досліджень.