Коли необхідно швидко та вигідно продати власний транспортний засіб, починається пошук найбільш зручних способів. Є кілька варіантів, як здійснити угоду: зайнятися цим самостійно, або звернутися до автовикупу у Львові.

Послуги автовикупу надає безліч компаній, і досить складно зробити вибір. Важливо розуміти, на які аспекти потрібно звертати увагу, щоб не помилитися.

Як обрати компанію?

У фахівців, які матимуть досвід та будуть вкладати чесні угоди, можна побачити непогану клієнтську базу і досить багато позитивних відгуків. Обов'язково почитайте коментарі інших власників авто, а також поцікавтеся враженнями від співпраці у своїх друзів та знайомих.

 1. Вам повинні надати відомості про всі деталі угоди, відповіді на запитання та консультацію (безоплатну).

 2. Угода повинна мати повний юридичний супровід.

 3. Терміни процедури викупу авто у будь-якому випадку не повинні бути затягнуті.

 4. На ціну авто не повинна впливати суб’єктивна думка фахівця.

Ви можете також отримати можливість скласти угоду за схемою Trade-in, виїзд спеціаліста на місце знаходження транспортного засобу, купівлю авто у будь-якому стані, без документів, після ДТП та ін.

Скупка авто в Україні достатньо поширений бізнес, і у мережі навіть можна знайти своєрідні «бази» відповідальних компаній.

Як відбувається процес автовикупу?

Процес автовикупу відбувається у декілька етапів. Угода в «ShopAvto» https://shopavto.com/vykup-avto-lvov/ здійснюється прозоро, і ви легко можете контролювати те, що відбувається.

Спочатку потрібно за допомогою форми на сайті чи прямого дзвінка подати заявку, яка буде розглянута найближчим часом. Спеціаліст компанії оглядає автомобіль, а потім розраховується вартість ТЗ. У тому випадку, якщо обидві сторони згодні з умовами угоди, вона здійснюється на законних підставах. Підписується договір, і продавець транспортного засобу відразу отримує гроші зручним для нього способом.