Природний газ має багато застосувань. Його використовують у будинках для опалення та гарячого водопостачання, а також у промисловості. За допомогою природного газу ви можете підтримувати тепло у своєму будинку цілий рік. Його також можна використовувати для живлення електроприладів у вашій оселі, офісі або на дачі за допомогою спеціальних гібридних газових котлів. Оплачувати постачальники газу львів пропонують як за динамічними цінами, прив'язаними до біржових, так і за фіксованим тарифом. Це екологічно чиста альтернатива традиційному паливу, яке залишає після себе запах чи золи. У цій статті ми розповімо про природний газ у вашому будинку чи компанії та про те, що робить цей енергоресурс таким вигідним.

Природний газ у вашому будинку

Природний газ - найекологічніший варіант для опалення будинку. Його продукти згоряння – це лише вуглекислий газ та водяна пара, і якщо ви використовуєте у своєму будинку сучасні опалювальні прилади, то можете бути впевнені, що споживання газу буде низьким. Транспортування природного газу також більш екологічне, порівняно з іншими видами палива, оскільки здійснюється газопроводом, а не автоцистернами. Тож повітря забруднюється набагато менше. Природний газ у вашому будинку стане в нагоді не тільки для опалення, але і для приготування їжі на газовій плиті та нагрівання води в бойлері. Крім того, якщо для опалення використовується природний газ, ми рекомендуємо встановити електрогенератор, який працює на цьому паливі. З його допомогою ви зможете забезпечити роботу різних електричних пристроїв: телевізора, комп'ютера, аудіосистеми та багатьох інших. Природний газ не виділяє неприємного запаху, не залишає після згоряння попіл чи пил.

Природний газ та промисловість

Вибір газу для виробничих цілей знижує викиди в атмосферу. Це нешкідлива для навколишнього середовища альтернатива фоссильному паливу, яке можна використовувати у ряді промислових процесів, таких як виробництво будівельних матеріалів чи продуктів харчування. Використовуючи природний газ на виробництві, ви зможете заощадити гроші та гнучко адаптувати споживання газу до потреб вашого підприємства, а також автоматизувати процеси горіння. Як і у випадку з житлом, використовувати природний газ для опалення на заводах набагато дешевше та зручніше, ніж, наприклад, вугілля чи дрова. Уклавши договір із фіксованою ціною, ви можете захистити своє підприємство від ризику біржових коливань цін.