Косметологія «Авантаж» міста Львова має понад 15 років досвіду роботи у сфері естетичної медицини. Колектив висококваліфікованих лікарів косметологів і дерматологів, трихологів і фізіотерапевтів-реабілітологів поєднує у своїй роботі лазерні технології та ін’єкційні методики, використовують лазерне обладнання компанії Syneron-Candela.

Лазерна епіляція

Жінкам волосся на тілі створює багато проблем. Воно має неестетичний вигляд, а позбавитися його важко, процедура займає багато часу, буває болісною та має короткостроковий ефект. Все популярнішою стає лазерна методика видалення волосся, про яку інформує інтернет-ресурс
https://avantage.lviv.ua/lazerna-epilyaciya/ косметології «Авантаж».  
Завдяки використанню потужного лазера
Candela знищення цибулинок волосся проходить ефективніше. Серед переваг лазерної процедури можна виділити:
- можливість видалення волосся будь-якого типу;
- безболісність процедури, завдяки оснащенню лазера
GentleLase Pro сучасною системою охолодження;
- оздоровчий вплив на шкіру, стимулювання синтезу колагену, можливість усунення пігментних плям та судинних дефектів.
Щоб позбутися небажаного волосся потрібно провести 6 – 8 сеансів лазерної епіляції. Для видалення жорсткого темного волосся на світлій шкірі може знадобитися лише 4 процедури. А щоб видалити світле волосся на темній шкірі, кількість процедур може збільшитися до 8 або 10.

Лазер GentleLase Pro

Тривалість імпульсів лазера Candela калібрується, щоб енергію апарату поглинали лише волосяні фолікули, а прилеглі тканини не пошкоджувалися. Побічні ефекти процедури епіляції можуть проявлятися у:
- почервонінні та незначному набряку ділянок шкіри, що спостерігається протягом 1 – 3 днів;
- потемнінні пігментації та сітки судин, що зникає за 7 днів.
Лазером
GentleLase Pro видаляється волосся з будь-яких ділянок тіла. Найчастіше жінки за допомоги лазерної епіляції видаляють волосся:
- біля верхньої губи та під пахвами;
- в зоні бікіні та в області гомілок;
- на підборідді. 
Чоловіки за допомоги лазера вдаються до видалення волосся на спині, плечовому поясі в області грудей.
Потужне світло та хвилі, що мають певну довжину, знищують волосяний фолікул, зупиняючи на тривалий термін ріст волосся без травмування шкіри.
Спеціалісти косметології «Авантаж» видаляють волосся за допомоги лазерної методики швидко, безболісно, з максимальною ефективністю.