Як вибрати чоловічі шкарпетки? Зовсім не просте запитання, на яке не всі знають відповідь. Мода не стоїть на місці, постійно змінюючись. Зовсім недавно чоловічі стилісти радили носити штани, які прикривають взуття, а вже сьогодні ті ж стилісти пропонують представникам сильної половини людства завужені моделі брюк, укорочені до щиколотки.

Вигідно придбати чоловічі шкарпетки ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазина varos.com.ua!

На що необхідно звернути увагу, щоб не допустити помилки, при виборі чоловічих шкарпеток. Для початку необхідно виділити критерії вибору.

Шкарпетки під костюм

Якщо поставити собі за мету, то можна вибрати шкарпетки, які будуть ідеально підходити до кольору костюма. Тобто, костюм і шкарпетки будуть одного кольору, і, навіть, одного відтінку. Слід також знати, що універсальними кольорами, при виборі шкарпеток, вважаються такі кольори, як темно-синій, сірий, чорний. Якщо немає можливості підібрати шкарпетки колір в колір до костюму, можна скористатися класикою.

Шкарпетки під взуття

Більшість чоловіків при виборі такого аксесуару, як шкарпетки, роблять вибір на користь кольору взуття. Так як найчастіше взуття чорне, то шкарпетки теж чорні. Але коли постає питання вибору шкарпеток під коричневі туфлі і сірий костюм, з'являється проблема. Все геніальне просто. В цьому випадку слід вибирати шкарпетки нейтрального сірого кольору або кольору краватки.

Якщо чоловік перебуває на відпочинку, відповідно і взуття відповідає випадку. З взуттям для відпочинку можна поєднувати шкарпетки яскравого і оригінального забарвлення.

У будь-якому випадку, де б не перебував представник сильної половини, на відпочинку, в офісі або на побаченні, шкарпетки повинні бути такої довжини, щоб не було видно голої ноги при сидінні.

Важливим показником стає і ціна виробів. Якщо купувати шкарпетки оптом, то можна заощадити істотну суму, ніж прибрати їх по одній парі, у міру необхідності.

Яку фактуру вибрати?

Тут зовсім все просто. Якщо костюм з вовни або фланелі, то шкарпетки повинні бути шерстяні, а якщо костюм з льону або бавовни, то шкарпетки теж повинні бути бавовняні. Якщо костюм діловий, то фактура шкарпеток повинна бути тільки гладка, візерунок дозволений, коли шкарпетки виконані з вовни або щільного кашеміру.

Відповідно до етикету, без шкарпеток можна обійтися тільки в літній час, якщо на ногах будуть лофери, спортивне взуття або мокасини. Хоча, в різних куточках землі є свої правила. Наприклад, в Середземномор'ї можна взувати на босу ногу, навіть туфлі і черевики, але за умови, що вони будуть кольорові.