Щорічно дуже багато українців в пошуках кращого життя відправляються в інші країни такі як Франція, Польща, Латвія, Естонія, Чехія, Німеччина та багато інших в пошуках кращого життя. Оскільки у нас в країні дуже маленькі заробітні плати, жителі України без вагань роблять необхідні документи та відправляються на роботу за кордон, щоб хоч трохи більше заробити коштів для своєї сім'ї.

Відповідно, коли приходить час пересилати рідним гроші, виникає цілком логічне запитання «Як без втрат з засмученнями переказувати гроші в Україну й при цьому з найменшою комісією?». Сьогодні пропонуємо вам розібратися з цим разом. Отже, приступимо. Обов'язково дочитайте статтю до кінця. Буде цікаво та інформативно.

Цікаво знати кожному, хто планує на роботу за кордон!

За минулий рік українці за допомогою популярних платіжних систем переслали в Україну зі Словаччини, Чехії, Угорщини, Польщі та інших країн суму, що в цілих вісім разів перевищила обсяг коштів, що були відправлені з України. Цікаво, що на території країни функціонує безліч платіжних систем.

Все б нічого, але, на жаль, основна проблема криється в тому, що більшість з них (платіжних систем) стягують високі комісії за переказ грошових коштів. Саме тому цілком виправдано, що українці шукають набагато вигідніші варіанти для переказу зароблених грошей й при цьому з мінімальними втратами на процесі конвертації.

Яким саме онлайн сервісам переказів грошей на Україну найкраще віддавати перевагу?

Ви теж не проти знайти кращі варіанти онлайн сервісів переказів, які допоможуть швидко, надійно і при цьому недорого відправляти гроші в Україну? Тоді пропонуємо вашій увазі знайомство з https://perekazy.com.ua/, де доступний широкий перелік перевірених та надійних компаній, що тривалий час ведуть успішну роботу на території нашої країни. Зокрема, в їх числі:

1). TransferGo. Це один з найдоступніших та поширених сервісів, що дозволяють з мінімальною комісією переказувати гроші в Україну. Дана платіжна система дає можливість здійснення міжнародних грошових переказів на карти Visa та MasterCard в режимі реального часу. Стандартна доставка діє протягом 24 годин. Комісії за переказ рівні 0.00 грн й аналогічно в євро. За допомогою сервісу можна отримувати перекази в гривнях, євро та доларах США.

А ще спеціально для тих, хто, радить сервіс своїм друзям (за кожного запрошеного друга) тут з радістю нададуть приємний бонус у розмірі аж шести сотень гривень. Для термінових переказів протягом 30 хвилин на сервісі мінімальна комісія. Не одна сотня жителів нашої країни вже встигли по достоїнству оцінити переваги цієї платіжної системи. Запрошуємо і вас скористатися перевагами зазначеного порталу.

2). EasySend. Ще один популярний сервіс, який дозволяє отримувати готівку в євро і доларах США з мінімальним відсотком комісії. Тут також всім користувачам за запрошеного друга запропонують приємний бонус у 10GBP.

3). AZIMO. Цей онлайн сервіс перекладу дозволяє здійснювати грошові транзакції в понад 195 країн світу. Період стандартної доставки дорівнює 24 годинам. Перекази можна отримувати готівкою. Кожному своєму клієнтові онлайн сервіс пропонує приємний бонус за запрошеного друга, який дорівнює 10 євро.

Більш детальну інформацію про компанії, що з кращого боку показали себе в сфері онлайн грошових переказів з-за кордону в Україну шукайте на perekazy.com.ua.