Електронні сигарети треба регулярно обслуговувати, змінюючи капсулу із нікотиновою рідиною. Якщо вам потрібен картридж для под-системи, тоді переходьте за посиланням https://flex.shop/ua/catalog/pods, обирайте та замовляйте підходящий варіант.

Як часто змінювати картридж

Картриджі для електронних сигарет пропонуються у різних варіантах. Від їх виду та від особливостей курця залежить частота зміни поду. На періодичність зміни або заправки картриджу впливають наступні фактори:

  • Якість поду. Наявність браку у вигляді тріщини призведе до того, що сольовий нікотин швидко витече з картриджу. Відповідно, рідина для паління швидко закінчиться і буде потрібна покупка нового поду.
  • Стан картриджу. Недобросовісні реалізатори можуть продавати картриджі, які вже використовувались. В них буде менше рідини, ніж треба. Відповідно, вони швидше закінчяться.
  • Об’єм капсули. Є у продажу картриджі, в яких сольовий нікотин міститься у кількості 0,5, 0,7, 1, 1,5, 1,6, 1,8, 2,5, 4,5 мл. Чим більше рідини у поді, тим на довше його вистачить.
  • Інтенсивність паління. Якщо палити часто та довго, тоді картридж швидше закінчиться. Якщо палити періодично, не кожен день, то невеликої капсули вистачить на довгий строк.
  • Правильність встановлення картриджу. Перед тим, як вставляти капсулу у корпус електронної сигарети, треба зробити глуху затяжку. Якщо це не вдасться з першого разу, тоді марно витратиться нікотинова рідина і на паління її залишиться менше.

В середньому ж змінювати картридж електронної сигарети треба раз на 2-3 тижні.

Як змінити картридж

Змінювати под в електронних сигаретах дуже просто та швидко. Зробити це можна самостійно. Зазвичай, стара капсула просто витягується. Проте, у кожній под-системі є свої конструктивні особливості. Їх варто враховувати. До кожної електронної сигарети виробник надає інструкцію по експлуатації. В ній у деталях описана методика зміни поду. Діяти треба згідно вказаного виробником алгоритму. Інакше можна зламати систему.