Вибираючи фату, варто врахувати те, якою буде святкова церемонія на весіллі та яким буде образ нареченої. Весільна фата не просто аксесуар, вона символізує таємничість, додає делікатності образу. Продумайте ймовірність динамічного першого танцю та надійно закріпіть фату у волоссі. А після завершення урочистостей фату дозволяється зняти, але не порушивши зачіску.

Саме для таких активностей потрібно правильно вибрати фату, орієнтуючись на модні тренди 2021 року. Стилісти Sirak дають кілька порад, як це зробити.

Правила підбору весільної фати

  • Кріплення фати. Потрібно зафіксувати фату без шкоди для зачіски - ідеально на 5 шпильках.

  • Загальна церемонія. Виїзна церемонія додасть незручностей, якщо обираєте фату від 3 метрів і більше. Заручіться допомогою дружки.

  • Силует сукні. Тендітній нареченій допоможе пишний силует сукні та довга фата. Для приталеного силуету плаття варто обрати вільно звисаючий варіант прозорої фати.

  • Декорування сукні. Різні візерунки на мереживі фати та сукні буде помітно, навіть якщо вони білого кольору. Тому варто вибирати фату під плаття. Наприклад, квіткові моделі суконь з сіточкою на декольте передбачають такі ж елементи оздоби на фаті.

  • Зачіска молодої. На пишну весільну зачіску не варто фіксувати фату, потрібно продумати утримання фати. Порадьтеся з перукарем заздалегідь, використовуйте шпильки для фіксації.

  • Образ молодої. Закритий, загадковий образ передбачає фату в класичному стилі з довгим шлейфом, яка покриває все вбрання нареченої.

  • Додаткові аксесуари. Потрібно врахувати наявність заколочок чи діадеми у волоссі. Для таких випадків підійде легка коротка фата.

Відповіді на часті запитання наших клієнтів

Як правильно вибрати довжину фати?

Фата повинна поєднуватися з сукнею за стилем, кольором та оздобленням. Чим різкіший крій сукні, тим пишніше і об'ємніше фату потрібно обирати. І навпаки, до пишної сукні необхідна більш скромна фата.

Яка фата повинна бути у нареченої?

До короткого плаття буде краще пасувати коротка фата.

Якщо у сукні виріз на спинці, то краще підійде коротка моно-двошарова фата, яку для зручності можна носити однією рукою. Звичайно, фаті потрібна оздоба камінням.

Якої довжини повинна бути фата?

Довжина та пишнота фати залежить від зросту та силуету сукні. Важливо, щоб фата не накривала наречену з голови до ніг. Наприклад, приталений “силует Рибка” гармонійно виглядає з прямою фатою без шлейфу. Весільна фата довжиною від 3 метрів потребує постійного супроводу сторонніх осіб, тому залучайте на допомогу дружку.

Яка фата в тренді 2021?

Серед популярних фасонів весільної фати 2021 року лідируює коротка відкрита фата ручної роботи, оздоблена коштовним камінням та вишивкою. Фату слід купувати одночасно з платтям, адже від фасону залежить стиль фати, колір та тканина.