Приймаючи рішення замовити памятник, більшість людей вирішують одразу обрати варіант оформлення - всі декоративні елементи, серед яких можуть бути абстрактні або рослинні орнаменти, релігійні зображення, символи, специфічні малюнки у вигляді пейзажів, важливих для родини або покійного речей. Найважливішим із них буде саме портрет покійного і передати його точно, саме так, як пам’ятають близькі, вкрай важливо. Вибір елементів оформлення завжди важкий, але для того, щоб кінцевий результат був таким, яким Ви би хотіли його бачити, варто знати про особливості сучасних технік гравіювання.

Чому комп’ютерний варіант дешевше?

Маючи в арсеналі відповідне обладнання, компанія може запропонувати Вам варіант комп’ютерного гравірування портрету і інших зображень на стелі. Такий варіант дозволяє:

  • Оформити пам’ятник дуже швидко.
  • Відтворити зображення в точності, саме так, як воно виглядає на фотокартці.
  • Зекономити.

Варто уточнити, що «надрукувати» зображення покійного можна в тому випадку, коли Ви можете надати якісне фото. Якщо такого немає, спеціалісти можуть запропонувати реставрацію знімків старого формату. Обираючи ж ручний метод, навіть за відсутності якісних фото, Ви, разом із художником, зможете попрацювати над портретом, інколи, зібрати його з декількох фото. Однак, така робота триватиме довше, і коштуватиме дорожче.

Комп’ютерне гравіювання по суті виконання представляє собою «друк» зображення, але замість класичного паперу, тут використовується важкий та надійний граніт. В результаті зображення буде чітким та точним. Заглиблення при такому методі не дуже глибокі, що дозволяє за потреби переробити оформлення, з ручним методом – переробка зображень важча, а інколи – зовсім неможлива. Справа в занадто глибокому пошкодженні поверхні граніту.

Також варто враховувати і той факт, що бачення художника може відрізнятися від Вашого. Це означає, що передати фото в точності так, як при комп’ютерному гравіюванні, швидше за все не вдасться. Обираючи метод, найкраще проконсультуватися із спеціалістами та подивитися їхні роботи особисто. Саме так Ви зрозумієте, який саме варіант підійде більше.