Кожен освітній заклад зустрічає своїх гостей затишним холом, суворим охоронцем і цілою низкою інформаційних стендів. На них розміщуються важливі статутні документи, розклад занять, актуальні оголошення, новини, а також різні нагороди, які отримують школярі та педагогічні працівники. Так забезпечується відкритість і доступність інформації.

Вже не зустріти стенди, які вчителі робили своїми руками. Зараз їх виготовляють спеціальні фірми. Замовити стенд для школи, пройшовши за посиланням https://stendzp.com/uk/school/stendi-dlja-nush-/, простіше і швидше.

Бюджетні ціни і довговічність

Для бюджетних організацій дуже важлива ціна виробу. Найчастіше, їх фінанси обмежені статтями витрат і іншими бухгалтерськими нюансами. Для них в пріоритеті - співвідношення вартості і якості. Тому багато фірм пропонують готові шаблони стендів, як альтернативу дизайнерській роботі.

Головними критеріями при виборі стенду є:

  • міцність,
  • барвистість,
  • стійкість до пошкоджень.

Листи на стендах повинні легко замінюватися, щоб забезпечити актуалізацію інформації. При цьому, кишені, в які вони розміщуються, повинні бути довговічними. Стенди-кишеньки виготовляються з полівінілхлориду або акрилового скла. Їх зовнішній вигляд може бути найрізноманітнішим. Але він не повинен перекривати розміщену інформацію. Самі слоти дублюють розмір стандартного друкованого аркуша А4 або А3. Можливості використання цих конструкцій варіюються в залежності від функціонального навантаження і місця їх розташування.

Сфера застосування стендів в школі дуже широка. У класних кімнатах теж знаходиться місце для розміщення стенда. Він може застосовуватися для демонстрації наочного матеріалу, ведення щоденників погоди або інших спостережень. Це сприяють кращому запам'ятовуванню матеріалу. Кожен стенд виготовляється під певні запити педагога і потреби освітнього процесу.

Зараз популярність набирають пробкові та магнітні стенди. Вони дозволяють оперативно змінювати інформацію, розташовувати її так, як того вимагає ситуація і додавати різний декор. На них дуже органічно виглядають різні дитячі малюнки, вироби, фотографії. Це оживляє простір.

У багатьох класах оформлені патріотичні куточки з зображеннями символіки країни, текстом гімну і фотографіями політичних діячів. Діти особливо люблять проводити час поруч з інформацією про склад класу, графіку чергувань і дні народження однокласників.