Корисні бактерії живуть в нашому організмі з моменту народження. В останні місяці вагітності мати передає частину необхідних бактерій своєму малюкові - в цей момент створює мікрофлора його кишечника, яка в подальшому функціонує сама по собі

У багатьох малюків в перший рік життя бувають проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту. Це цілком нормально, але в цій ситуації важливо правильно допомогти і підтримати його здоров'я, щоб уникнути більш серйозних порушень в подальшому.

Зробити це зовсім безпечно і без проблем допоможе натуральний йогурт, в якому містяться корисні лакто-і біфідобактерії. Вчені Good Food створили особливу закваску, з якої можна приготувати йогурт для дітей до року - https://goodfood.ua/blog/zakvaski-dlya-ditej-do-roku/. З її допомогою ви за ніч зможете зробити смачний десерт, який дозволить малюкові насититися, швидше звикнути до нормальної їжі, позбутися проблем з шлунково-кишковим трактом.

Чому здорова мікрофлора у малюка так важлива?

Не варто недооцінювати важливість мікрофлори в функціонуванні всього організму. Від неї залежить дуже багато чого:

  • корисні бактерії допомагають правильно розщеплюватися їжі і засвоюватись корисним мікроелементам, тому дітки зі здоровою мікрофлорою завжди ростуть і розвиваються згідно з нормою;
  • корисні бактерії допомагають повною мірою засвоюватися білкам, вуглеводам, жирам, вітамінам, мікроелементам, які необхідні для повноцінного розвитку;
  • здорова мікрофлора дозволяє забути про такі проблеми як коліки, діарея, закрепи або здуття живота;
  • вона допомагає очищатися організму, проводячи постійну детоксикацію, що важливо навіть для однорічних малюків;
  • вона підтримує імунну систему, допомагаючи ефективніше боротися з вірусними та інфекційними захворюваннями.

Чим буде корисний йогурт малюкові до року?

Починаючи з 6 місяців мами вводять малюкам прикорм. Одним з перших продуктів, які дають дитині, є йогурт або кефір. Чому саме вони? По-перше, саме завдяки високому вмісту корисних бактерій, по-друге, тому що така їжа легко засвоюється і дозволяє в подальшому швидше звикнути до звичайної їжі.

Вчені Good Food створили особливий спеціальний продукт для найменьших - йогурт «Біфідокомплекс» (https://goodfood.ua/zakvaski/bifidokomplex/). Крім «коктейлю» необхідних бактерій він містить велику кількість вітамінів: А, К2, С, Е, групи В, а також калію, магнію, цинку та інших мінералів. Тобто, малюк отримує все необхідне для повноцінного розвитку.

Цей йогурт можна починати давати з 6 місяців. Він не тільки корисний, але і дуже смачний, тому проблем з тим, як нагодувати дитину не виникне. Замовити закваску для йогурту «Біфідокомплекс» можна на https://goodfood.ua/, також вона продається в аптеці.

Допоможіть своєму малюкові бути сильним і здоровим. Закваски для йогурту Good Food стануть вашим надійним помічником в цій справі.