Усі звикли бачити жалюзі тільки в офісах. Це пора міняти. Жалюзі - це те, що треба для вас і вашого будинку. Вони прекрасно можуть захистити вас від сонячного світла з самого ранку, коли ви не хочете прокидатися, або приховати світло нічних ліхтарів, що заважають увечері вам заснути. Інтернет-магазин «Ролло» пропонує жалюзі на вікна та ролети з доставкою по Україні. На сайті компанії представлений широкий асортимент високоякісної продукції за доступними цінами.

Найпопулярніші види 

1. Класичні рулонні штори (що вільно висять)
Класичні жалюзі - дуже популярний та відомий варіант ролет.
Їх конструкція дуже проста, але зазвичай вона також орієнтована на настінний або стельовий монтаж. Як правило, класичні рольставні складаються з компонентів, що дозволяють реалізувати більші системи, закриваючі усі вікна та віконні ніші.

О
собливості:
- покриття великих площ;
- стельова або настінна установка;
- невисока ціна;
-
проста конструкція;
-
міцність;
-
великі розміри.


2.
Міні-жалюзі із зав'язкою на віконній рамі
Ц
е система, призначена для установки безпосередньо на віконну раму. Вони складаються з дрібніших компонентів. Зазвичай їх вішають на віконну раму неінвазивно та часто забезпечують напрямною лінією. Їх основна функція - закривати не стільки вікно, скільки окремі стекла. Завдяки цим властивостям міні-жалюзі виконують свою роль навіть при відкинутому вікні.

О
собливості:
- закриття шибок;
- установка на віконну раму;
-
невисока ціна;
-
простота складання й розбирання.


3.
Рулонні штори в касеті
Зазвичай є варіантом віконних рулонних штор, призначених для установки на віконну раму. Деякі системи кріпляться до стіни. Багато з них мають касету з ПВХ або алюмінію. Перевага касет ПВХ - дешевша ціна. Жалюзі виглядають дуже добре в обох випадках. Рулонні штори в алюмінієвій касеті служать довше та зазвичай стійкіші до зміни кольору.

О
собливості:
- елегантне покриття;
- установка на віконну раму;
- привабливий зовнішній вигляд;
-
невеликі отвори;
-
захист матеріалу.


4.
Римські штори
Це дуже модний акцент, який красиво прикрашає кімнати. Римські штори класифікуються як системи, що вільно висять, тому що вони найчастіше кріпляться до стіни або стелі, закриваючи усі вікна або віконні ніші. Їх великою перевагою є дуже висока здатність створювати кліматичні умови, здатність поєднуватися з фіранками, проста заміна матеріалу
та можливість його прання, що часто неможливе в інших типах жалюзі з матеріалом, наприклад, постійно приклеєним до труби.

О
собливості:
- интер’ерні та віконні прикраси;
- установка на стелю, стіну або віконну раму;
- неповторна елегантність;
-
багатий вибір тканин.