Представлені вентилятори ВЕНТС 100 Квайт є сучасними витяжними агрегатами, які відрізняються безшумною і високопродуктивної роботою. Вони мають стильний зовнішній вигляд і спеціально були розроблені для санвузлів і ванних приміщень.

В процесі розробки виробник приділив особливу увагу формі крильчатки, завдяки якій вдалося досягти оптимальної витрати повітря і звукоізоляції працюючого агрегату. Міцний корпус разом з крильчаткою виконаний з пластикового матеріалу, який не боїться негативного впливу ультрафіолетових променів.

Додатково вентилятори серії Квайт були укомплектовані зворотним клапаном. Його завдання полягає в тому, щоб запобігти можливому проникненню повітряних мас з витяжного каналу в той момент, коли вентилятор перестає працювати.

Такі агрегати відмінно підходять для ванних кімнат, де відзначають підвищений рівень вологості, так як вони мають високий захист від води - IP 45. Всі електронні деталі конструкції заховані під надійними герметичними кришками, куди не проникають потоки вологого повітря. Цей аспект позитивно позначається на тривалій експлуатації вентилятора: термін служби складає 40 000 годин безперервної роботи.

Основні характеристики моделі

Завдяки компактним габаритам вентилятора Квайт 100, його можна встановлювати не тільки в стіні, але і в стельовому просторі. Наявність укороченого патрубка розміром 81 мм дозволяє здійснювати монтаж агрегату в підготовлений отвір вентиляційної шахти або скористатися допомогою повітропроводів діаметром 100 мм.

Особливості представленої серії:

  • Застосування потужного і високопродуктивного двигуна в наборі з підшипниками. Такий мотор не вимагає регулярного проведення технічного обслуговування.
  • Підшипники також не потребують обслуговування, так як вони оброблені необхідною кількістю мастила, якою досить на весь термін служби вентилятора.
  • Завдяки використанню в конструкції сучасного і більш економічного мотора, відзначають мінімальне споживання електроенергії - всього 7,5 Вт за 1 годину роботи.
  • Низький рівень шуму - це заслуга додаткового застосування спеціальних вставок з гумового матеріалу, які зменшують силу вібрацій від працюючого двигуна. Тому в приміщенні зберігається оптимальний мікроклімат і сприятлива атмосфера, незалежно від обраної робочої швидкості.