Місто Львів завжди зачаровував туристів своєю старовиною і унікальністю. Його історія і пам'ятки архітектури нікого не залишать байдужими, адже такий особливий історичний дух витає тільки в цьому місті.

Можна відзначити ТОП-5 місць, де туристи з особливим задоволенням і інтересом проводять час. Львів підкорив багато сердець туристів з різних країн і залишив в пам'яті багато захоплюючих моментів і вражень. І не важливо, чи скористаєтеся ви послугами львівських екскурсоводів, чи випушите в мандрівку містом самостійно.

Майстерня шоколаду

Львівська майстерня шоколаду - це єдина в Україні кондитерська фабрика, де ще з XIX століття кондитерські вироби виготовляють вручну за старовинними рецептами. Величезний вибір натуральних солодощів, цукерок, шоколаду, з різними начинками і формами - це щось неймовірне і варто того, щоб спробувати всім бажаючим!

Площа Ринок

Якщо хочеться хоч на мить потрапити в Середньовіччя, площа Ринок саме для таких прогулянок. Старовинні мальовничі будівлі, чудова вежа на львівській Ратуші, античні скульптури - це ті місця, де знято багато фільмів про стару Європу. Бруківка, прокладена на площі, додає місця особливої ​​історичності.

Аптека-музей

У 1795 році у Львові була заснована аптека, де почали продавати ліки власного виробництва. Популярність росла з кожним роком і на сьогоднішній день вона є унікальною історичною пам'яткою. Аптека-музей і зараз працює для жителів і гостей міста.

Кафедральний Латинський собор

Для любителів красивих видів з висоти, у Львові є Кафедральний Латинський собор - це головний католицький храм міста. Висота вежі-понад 70 метрів! Перебуваючи на оглядовому майданчику можна побачити місто під іншим кутом.

Кафе «Гасова лямпа»

Львів славиться тим, що саме в цьому місті вперше була винайдена гасова лампа. Кафе, присвячене цій тематиці, працює і зараз. Тут немає ніяких заборон, люди можуть їсти, голосно розмовляти, пити алкогольні напої, милуватися колекцією гасових ламп, брати їх в руки. Свобода і особливий затишок притягує туристів в цей заклад.

Львів має багато різних пам'яток, затишних вуличок, історичний дух, незвичайні місця, які туристи запам'ятають на все життя. Місто різноманітне і неповторне, воно варте того, щоб там побувати. Це безцінна історична і архітектурна спадщина України.