Сучасне суспільство хоче бути стильним і оригінальним у всьому, в тому числі і в процесі привітання. Якщо раніше можна було обійтися звичайною листівкою, в якій вже є вітальний текст, то зараз потрібно щось більше для ефектної презентації подарунка.

Наприклад, вітальні або адресні папки є тією ж самою листівкою, тільки класу «люкс», тобто вона виглядає оригінально, стильно, урочисто і неодмінно запам'ятається на довгі роки. Зазвичай такі папки виготовляються форматом А4 з щільного картону різних кольорів, який покривається спеціальним лаковим розчином або ламінується для більшої зносостійкості. Кожна папка має свою тематику, тобто, існують папки на ювілей, весілля, випускний і так далі.

Оформлення вітальних папок

Стиль і оригінальність папок залежать від їх оформлення, яке також може бути різним. Наприклад, можна виконати як цифровий друк зображення, так і традиційний офсетний, або ж вигравіювати будь-який візерунок. Ви можете замовити свій власний дизайн вітальної папки і зробити її не тільки ефектною, але і ексклюзивною. Будь-якому ювіляру, випускнику або ж молодятам буде приємно отримати таку своєрідну папку в свій найбільш хвилюючий день у житті. Говорячи про стильні і оригінальні папки для привітання, варто згадати і ділових людей, які використовують їх повсюдно в своїй роботі.

Бізнесмени люблять строгі, елегантні, практичні і модні речі тому поряд з візитницями, щоденниками, портфелями і портмоне, вони використовують папки зі шкіряною обкладинкою, які також перетворилися в обов'язковий атрибут їхнього життя. Шкіряні ділові папки є надійним місцем для важливих ділових паперів і виконуються з матеріалів штучного і натурального походження різних кольорів та фактур. Шкіра завжди вважалася одним з найбільш стильних і модних матеріалів, який є ще й найбільш міцним, тому ділові люди вибирають аксесуари в основному з неї. Всередині, як правило, папки мають кріплення для ручки, відділення для блокнота, візиток.

Папки можуть закриватися як на кнопковий клапан, так і на блискавку. Зараз діловий світ все більше стали завойовувати жінки, які так само вимогливі до вибору бізнес атрибутів, як і до роботи. Саме тому створюються витончені і неповторні шкіряні папки, які можуть прикрашатися чим завгодно. З появою стильних і багатофункціональних папок питання про подарунок своєму колезі зняте. Такий діловий атрибут стане чудовим та памятним презентом, який обов'язково порадує свого майбутнього власника.

Андрій Федчишин, друкарня «Експрес-друк»