Новини компаній
17:35, 13 травня

Як пережити тривожні часи?

Новини компаній

Люди живуть у часи глобальних змін, нестабільності та невідомості майбутнього. Варто лише припустити, що все налагоджується, життя підкидає новий стрес. Кожен шукає своє виправдання: хтось звинувачує зміну зірок, хтось політику чи ще когось, але в будь-якому разі це не приносить спокою. У цей складний час, коли одна погана новина змінюється іншою, потрібно навчитися підтримувати нервову систему і допомогти собі впоратися з тривожністю.

Вона з'являється непомітно: спочатку людина погано засинає, тому в неї погіршується настрій, і вона сама не помічає, як починає відчувати панічні атаки. Звернувшись до лікаря, ви отримаєте класичне призначення – транквілізатори. Але, вони позбавляють як почуття страху, так й взагалі будь-яких емоцій. Людина занурюється у себе, не відчуваючи радості. Сучасним анксіолітиком є препарат MuscimolOne, що є органічним продуктом, який можна купити в muscimol1.com.ua.

Чому натуральне краще за хімічне?

Діючою речовиною препарату буде мусцимол, з особливостями якого пропонуємо розібратися. Він активує рецептори ГАМК, які беруть участь у процесі гальмування нервової системи. Це потрібно для адаптації організму і допомоги, щоб впоратися з панічними атаками. Алкалоїд стимулює процес передачі нервового імпульсу, який може порушуватись під впливом стресу. Інша корисна властивість речовини – зниження бажання вживання алкоголю.

За рахунок впливу на ГАМК, мусцимол блокує всі «приємні впливи» алкоголю на нервову систему, і допомагає людині впоратися із залежністю. Як відомо, спиртні напої можуть призводити до депресії, тому, припинивши їх вживати, емоційний стан покращиться. Мусцимол не викликає синдрому відміни, що буває при вживанні класичних антидепресантів. Після завершення курсу людина повертається до повноцінного життя, не відчуваючи неприємних симптомів.

Транквілізатори загальмовують роботу нервової системи, і людина не може мислити раціонально, сприймаючи все з депресивної сторони. Мусцимол покращує роботу мозку, позитивно позначається на настрої, допомагає змінити хід думок. Людина починає адаптуватися і позбавлятися тривоги, вже після першого прийому. М'який вплив на нейрони не провокує появи неприємних симптомів.

Як проявляється тривожність?

Багато людей, які мають психологічні проблеми, навіть не підозрюють про них, списуючи все на втому. Ознаками виникнення тривожного розладу є:

  • Занепад сил, відсутність бажання робити щось;
  • Головний біль, запаморочення;
  • Депресивний стан, небажання спілкування з іншими людьми;
  • Переживання без приводу;
  • Панічні атаки;
  • Вегетативні прояви (порушення стану здоров'я без органічної причини);

Чим більше ігнорувати проблему, тим більше вона розвиватиметься, і тим складніше її позбутися. Не кожен готовий розпочати прийом хімічних антидепресантів, знаючи, які наслідки можуть виникнути.

Поява препарату MuscimolOne стала прогресивною новинкою, що довела ефективність. Наукові дослідження підтвердили, що мусцимол знижує тривогу, налагоджує роботу нервової системи, позбавляє стресу, нормалізує емоційне тло. Через терапевтичне дозування не спостерігаються негативні наслідки для здоров'я. Для досягнення довгострокового результату потрібно пройти курс.

Помітити перший стійкий ефект можна за 2 тижні регулярного прийому. Впоратися з тривогою самостійно не просто, але фармакологічна галузь допомагає у цьому. Таблетки призначаються тільки дорослим, але заборонені для прийому вагітним. При прийомі в терапевтичних дозах, мусцимол виявляє позитивний вплив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...