• Головна
  • В курортному парку від пам`ятника Міцкевичу до джерела «Юзя» замостять доріжки до 20 листопада
21:57, 5 листопада 2021 р.

В курортному парку від пам`ятника Міцкевичу до джерела «Юзя» замостять доріжки до 20 листопада

В курортному парку від пам`ятника Міцкевичу до джерела «Юзя» замостять доріжки до 20 листопада, фото-1

1 млн. 850 тисяч гривень з обласного бюджету та 200 тис. з міського бюджету Трускавця – в таку суму обійдеться черговий етап реконструкції курортного парку. Роботи стартували днями, але оскільки підрядна організація працює швидко та на совість, то є надія, що до настання морозів роботи з замощення бруківки вдасться завершити. Підрядник прогнозує, що за найближчі два тижні роботи завершать. Всього буде замощено біля 1,5 тис. м. кв. доріжок на території від пам’ятника Адаму Міцкевичу до джерела «Юзя».

Стан виконання робіт оглянули сьогодні, 5 листопада, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва ТМР Сергій Максимич. В цілому вони задоволені темпами та якістю виконаних робіт. Підряднику дано доручення облаштувати спеціальні отвори для відтоку води з обидвох сторін, щоб бруківка служила не роками, а десятиліттями.

Принагідно міський голова та начальник УЖКГіБ оглянули стан території біля джерела «Юзя». І містяни, і відпочивальники скаржаться на тонкий струмінь води, на стан сходів, які ведуть до краників, та на неприглядний загальний вигляд об’єкта. Вирішено, що ці зауваження слушні, тож наступного року програмою мінімум буде ремонт сходів. Директору КП «Парк курортний» Назарові Веретці доручено перевірити роботу насосів, щоб збільшити дебет води, яка подається в краники. Адже «Юзя» користується великим попитом серед відпочивальників та місцевих мешканців як вода, яка дарує молодість та красу, згладжує зморшки, благотворно впливає на шкіру обличчя та шиї.

Унікальна вода «Юзя» відпускається безкоштовно. Місто отримало у власність надкаптажну споруду джерела «Юзя» з насосним обладнанням тільки в 2019 році. До цього обслуговуванням джерела займалася приватна структура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...