• Головна
  • 4-річна Єва потребує нашої допомоги
Збір коштів
17:31, 10 червня 2020 р.

4-річна Єва потребує нашої допомоги

Збір коштів
4-річна Єва потребує нашої допомоги

Нашої допомоги потребує маленька дівчинка Єва, яка у свої 4 рочки наполегливо бореться за життя. Лікарі діагностували в неї пухлину «Вільямса», - рак нирки ІІІ стадії. Дівчинка готується до операції. Допомогти їй вижити може кожен із нас – молитвою та фінансовою допомогою.

Зараз Єва перебуває у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Дівчинка приймає курс хіміотерапії та готується до операції. На лікування потрібно чимало коштів, - рідним Єви не під силу оплатити все самотужки.

«Шлях до одужання тривалий і потребує багато коштів. За словами лікарів, лікування за умови позитивної динаміки триватиме 8-9 місяців. Наразі Євочка приймає курс хіміотерапії і готується до операції - пише хресний тато Єви Андрій Паутинка у Фейсбук, - Ця маленька квіточка настільки енергійна і життєрадісна, що навіть ця сильна недуга не забирає усмішку з її юного личка.

Закликаю кожного з Вас – допоможіть молитвою, коштами, добрим словом, репостом. Буду Щиро Вам вдячний і нехай Бог Вас оберігає!

Добро вертається сторицею!»

Банківські реквізити картки матері Єви для благодійних пожертв

MONOBANK: 4441 1144 4784 3200

Отримувач: Пилипишин Галина Володимирівна

Контактні особи:

Швед Юлія, подруга мами +380685059202

Пилипишин Галина, мама +380984151833

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...