• Головна
  • Ремонтують дороги Східниця-Пісочна та Самбір-Борислав, Дрогобич-Стрий - у планах
16:19, 9 червня 2020 р.

Ремонтують дороги Східниця-Пісочна та Самбір-Борислав, Дрогобич-Стрий - у планах

Ремонтують дороги Східниця-Пісочна та Самбір-Борислав, Дрогобич-Стрий - у планах , фото-1

У Львівській області триває активний ремонт доріг державного значення. Крім відремонтованої дороги Львів-Пустомити-Меденичі, впродовж 2020 року планують відремонтувати та побудувати ще 242,8 км доріг державного значення, - про це повідомляє LMN з посиланням на Службу автомобільних доріг у Львівській області.

Східниця-Пісочна

Автошлях заасфальтовано у нижньому шарі від пересічення з дорогою Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий до села Пісочна та у верхньому шарі до Меденич.

Нещодавно розпочали ремонт Східницького перевалу. Вже завершили розпушення старого дорожнього покриття і приступили до влаштування основи із щебенево-піщаної суміші для подальшого влаштування асфальтобетонного покриття. Заплановано відновити 39 км дорожнього покриття.

Зазначимо, що вже оголошено тендерні закупівлі на будівництво зазначеної дороги, яка, фактично, стане новою об’їзною дорогою Трускавця. Планують влаштувати дві кільцеві транспортні розв'язки в обхід карстових проваль.

Мостиська — Самбір — Борислав 

Дорога ремонтується на ділянці Самбір — Борислав, протяжністю 31 км. На сьогодні вже влаштовано нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи в межах Дрогобицького району. 

Ремонтують дороги Східниця-Пісочна та Самбір-Борислав, Дрогобич-Стрий - у планах , фото-2

Дрогобич-Стрий

За кошти польського кредиту на умовах взаємодопомоги ремонт планується на автомобільних дорогах Червоноград — Рава-Руська, Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий, Грушів — Немирів, КПП «Смільниця» — Старий Самбір. Станом на сьогодні завершуються роботи з розроблення проєктної документації для ремонту цих доріг.

Ремонтують дороги Східниця-Пісочна та Самбір-Борислав, Дрогобич-Стрий - у планах , фото-3

Львів — Самбір — Ужгород

Дорога поєднує Львів із Городоцьким, Самбірським, Старосамбірським і Турківським районами та веде до Закарпатської області. Цього року ремонтні роботи ведуться на ділянці Ставчани — Самбір. На сьогодні вже влаштовано тротуари в межах населених пунктів та 8 км тріщино-перериваючого шару асфальтобетонного покриття. На мостовому переході у селі Ставчани завершуються ремонтні роботи. Після цього підрядник розпочне асфальтування вказаної ділянки дороги та ремонту штучних споруд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт доріг #львівщина #борислав #східниця #самбір
live comments feed...