• Головна
  • Масштабна реконструкція курортного парку, - Трускавець подав проєкти на конкурс ДФРР загальною вартістю в понад 80 млн. грн.
17:54, 20 травня 2020 р.

Масштабна реконструкція курортного парку, - Трускавець подав проєкти на конкурс ДФРР загальною вартістю в понад 80 млн. грн.

Масштабна реконструкція курортного парку, - Трускавець подав проєкти на конкурс ДФРР загальною вартістю в понад 80 млн. грн.

Трускавець подав на конкурс Державного фонду регіонального розвитку чотири проєкти, серед яких, один із пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області - проєкт масштабної реконструкції курортного парку в понад 16 млн. грн.

Про це йдеться на сайті Трускавецької міської ради.

Загалом Управління розвитку міста Трускавецької міської ради підготувало та подало на конкурс ДФРР чотири проєкти.

Найбільшим є проєкт реконструкції міського парку (15 млн. грн. в 2021 році з коштів ДФРР, 6364 грн. – співфінансування міського бюджету). Його реалізує управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради.

Конкурсний відбір проєктів здійснюється регіональною комісією. 

На конкурс ДФРР можуть подаватися проєкти вартістю не менше 5 млн. грн, на які повністю готова проєктно-кошторисна документація

Масштабна реконструкція курортного парку, - Трускавець подав проєкти на конкурс ДФРР загальною вартістю в понад 80 млн. грн., фото-1

"Загальна вартість всіх поданих на конкурс ДФРР проєктів становить понад 80 млн. грн. Згаданий вище проєкт реконструкції курортного парку через його грандіозність та масштабність виконання робіт планується завершити аж в 2023 році. Якщо всі чотири проєкти здобули б перемогу в конкурсі ДФРР, то Трускавець у 2021 році залучив би 31 млн. грн. державних коштів, у 2022 – 13 млн, 2023 – 12 млн. Проєкт реконструкції курортного парку у Трускавці є серед пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області".

Окрім участі в конкурсах ДФРР, управління розвитку міста подає важливі для Трускавця проєкти на обласні та міжнародні грантові конкурси. Один з виграних проєктів «NAKOPA», після його завершення дозволить реалізувати передвиборчу обіцянку «Питна вода одразу з крану» (встановлення сучасних систем очистки води).

Серед проєктів, які є цікавими для Трускавця і подані на конкурс ДФРР іншими заявниками, – облаштування туристичного маршруту. Проєкт «ВелоБескиди: розвиток пішохідно-трекінгової та велосипедної інфраструктури та будівництво оглядової вежі на території Трускавець-Орів-Борислав-Східниця» загальною вартістю 11 млн. 998 тис. грн. заявило управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Також перегляньте:

Трускавецьке озеро під відеонаглядом. Порушників притягуватимуть до відповідальності, - Трускавецький водоканал

Як змінюється Трускавецький парк? Триває ремонт у бюветі та реконструкція площі. Фото

У Дрогобичі та Стебнику з 10 червня відновлюватимуть роботу дитсадків

Українські військові ліквідували вантажівку бойовиків, - Відео

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #парк #реконструкція #проєкт #ДФРР
live comments feed...