• Головна
  • Як змінюється Трускавецький парк? Триває ремонт у бюветі та реконструкція площі. Фото
14:17, 20 травня 2020 р.

Як змінюється Трускавецький парк? Триває ремонт у бюветі та реконструкція площі. Фото

У Трускавці продовжується реконструкція площі біля головного бювету міста, також тривають ремонтні роботи й у самому бюветі. 

Пропонуємо ознайомитись з ремонтними роботами, які вже виконались та тими, які передбачені в планах реконструкції. Зокрема, планують відновити фонтан, встановити нове освітлення, замостити всю територію бруківкою. Вже на площі замінено всі зношені дерев’яні конструкції даху, замінено старі і прокладено додаткові нові комунікації, у бюветі оновлюється стеля, світильники тощо. 

Отож, що зроблено, а що у планах, - переглядайте далі. 

Які роботи в планах?

В планах реставрація даху, фасаду бювету. Замощення всієї території на гранітну бруківку, реставрація території під грибками, відновлення фонтану, комунікації, нове освітлення, 3300 метрів квадратних територій", - йдеться в повідомленні на сторінці у Фейсбук міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

Що вже зробили ?

Замінено старі і прокладено додаткові нові комунікації. Реставруються всі сходи. Визначені місця для зелених насаджень, лавок, стовпів освітлення. На підготовлену основу почали встановлювати гранітні плити. Замінено всі зношені дерев’яні конструкції даху. Всередині теж проводиться ремонт. Стіни, стеля, старі світильники - все оновлюється. Замовлено нове обладнання для відпуску мінвод, - написав міський голова Трускавця.

Також є важливим, що на сходах до бювету будуть два пандуси, які значно допоможуть людям на візках. Дотепер пандусів не було, але в об'їзд сходів існувала доступна доріжка для інвалідних візків.

Ось що пишуть у коментарях:

Також перегляньте:

Трускавецьке озеро під відеонаглядом. Порушників притягуватимуть до відповідальності, - Трускавецький водоканал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #бювет #площа #реконструкція
live comments feed...