• Головна
  • Крик душі: Штраф без маски – 17 тис. грн. А де штрафи за респіратоти в десять разів дорожчі?
15:08, 6 квітня 2020 р.

Крик душі: Штраф без маски – 17 тис. грн. А де штрафи за респіратоти в десять разів дорожчі?

На території України ввели низку карантинних заходів, що, в певній мірі, обмежують права громадян. Звична річ, будь-які рішення уряду здебільшого викликають дискусії. Тим паче, коли йдеться про останні правила посилення карантину. В мережі інтернет уже можна зустріти нерозуміння та обурення стосовно останніх рішень уряду.

За ходіння без маски можна отримати чималий штраф. АЛЕ, чи знаєте Ви, що час роботи хірургічної маски в умовах вірусної небезпеки – 2 години. Після цього її потрібно утилізувати. А час роботи респіратора, котрий коштує в рази дорожче, розрахований до 8 годин. Крім того, маски десь купити треба. А де, спитаєте Ви, всюди ж їх дефіцит? Крім того, ще й "фінанси" зараз в скрутному становищі. Більшість у відпустці або "за свій рахунок". Чи взагалі звільнені!!!

Що робити людям в даній ситуації? Як вижити? 

Чому гуляти із собаками можна, а без них - ні? Що робити тим, хто немає домашніх улюбленців? Чому їм на безпечній дистанції не можна прогулятись наодинці? Дискримінація якась виходить.  

Також чому діє окреме правило про заборону ходити в ліс? Щоб люди на шашлики не збирались - можна відповісти. Але, діє ж правило про одночасну прогулянку не більше двох осіб, що виключає попереднє правило. 

Ось, що пише на своїй сторінці у Фейсбк журналістка Мар'яна П'єцух, їй явно неабияк "накипіло":

"Ай, корочі, буду крити матом.
Кончені тварі. Штраф без маски - 17 тис. грн. Суки, а де штрафи, хто хєрь синтетичну під виглядом мед маски за 20 грн продає. Де куля в лоб, хто вивіз маски нормальні з країни за копійки".

Крик душі: Штраф без маски – 17 тис. грн. А де штрафи за респіратоти в десять разів дорожчі? , фото-1"Де, суки, штрафи за респіратоти в десять разів дорожчі. Де, бляді, штрафи і кримінал, що лікарі деякі в тряпках марлевих ходять? Де, кончені ви наші, логіка, що люди носячи тиждень ту саму маску брудну за 20 грн, в рази себе ризику наражають? Ви не в курсі, що для більшості українців 100 грн в тиждень на маски, точніше їх імітацію - це розкіш? А тепер ще й безробітних українців, мать вашу", - пише журналістка Мар'яна П'єцух.

"Шо ж ви, курва, закликаєте шити собі тряпочки, а самі ходите в респіраторах найкрутіших. Обмотайтеся, суки, тряпками і подихайте. І не забудьте на тряпочку лого поліції, щоб красіво. І пам'ятайте, вологість на тряпочці від дихання - це додатковий ризик.
Будьте здорові, суки", - зазначає журналістка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...