• Головна
  • Українська медпрацівниця з Італії розповіла правду про коронавірус
21:42, 12 березня 2020 р.

Українська медпрацівниця з Італії розповіла правду про коронавірус

Українська медпрацівниця з Італії розповіла правду про коронавірус

В одній із закритих соціальних спільнот українка, котра працює в Італії у медзакладі, розказала всю правду про шокуючу хворобу - коронавірус.

Як каже жінка, українцям варто дуже ретельно ставитись до попередження спалаху хвороби. Адже в Італії, з горем пополам, з цим собі раду дають. А чи зможуть боротись з інфекцією в Україні, вона сумнівається. В Італії на це витрачають багато коштів, матеріальних та людських ресурсів. Останніх, як розповідає українка, на даний час особливо не вистачає.

У лікарнях доводиться обирати, кого реанімувати, а кого ні. Зазвичай перевагу надають молодшим людям. 

Тому нам, на рівні населення, варто не ігнорувати застереження МОЗ та ВООЗ, з повагою та з розумінням ставитись один до одного й до вжитих заходів на рівні влади.

Додамо, що в Україні запровадили карантин, зокрема, ввели обмеження на масові заходи, закрили освітні установи. Зробили це і в Трускавці, Дрогобичі, Бориславі. Крім того, скасували розважальні заходи, кіносеанси тощо. Але, чи всі добросовісно дотримуватимуться цих заходів, щоб попередити спалах епідемії? Відповідь отримаємо згодом.

А як Ви ставитесь до вжитих заходів з профілактики коронавірусу у своєму місті? Чи всіх впроваджень дотримується населення? Пишіть про це у коментарях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...