У світі швидкого темпу життя та постійної гонитви за справами, MonoПіца стає оазисом для тих, хто цінує смак та атмосферу справжньої кулінарної насолоди. Це місце, де замовлення піци перетворюється на подорож у світ вишуканих італійських смаків, втілену в ароматному тісті та найсвіжіших інгредієнтах. Компанія пропонує доставлення італійської страви за будь-якою адресою замовника (будь-то підприємство чи приватний будинок). На сторінці https://bucha.monopizza.com.ua/ можна переглянути меню та наявні акційні пропозиції, на основі чого варто здійснити вибір смачної вечері.

Зимові акційні пропозиції

Якщо людина шукає корисну піцу для споживання, то їй варто замовити вироби саме від MonoПіца. Візитівкою бренду є тісто, яке робиться без використання дріжджів. Така технологія дозволяє полегшити травлення та зменшити глікемічний індекс, що особливо важливо для тих, хто має проблеми з вагою та слідкує за харчуванням.

Стосовно акційних пропозицій, то ось основні, що нині пропонує компанія своїм клієнтам.

1. Комбо «Один вдома». Містить 4 різні страви – «Маргариту», «5 сирів», «Мисливську» та «М’ясну». Загальна вага страв сягає 1770 г – такий сет стане ідеальним рішенням для перегляду фільмів великою компанією.

2. Комбо «Джингл Белс». Сюди також входять чотири позиції: «Chilly Meat», «Пепероні», «Американа» та «4 сири». Вартість такого набору складає 799 грн.

3. Комбо 2 та Комбо 3. Також особа може переглянути доступні пропозиції, де є поєднання двох або трьох різних піц. Такі сети є дешевшими, аніж замовляти окремі страви.

До зимових свят на сторінці https://bucha.monopizza.com.ua/promotions діє благодійна акція «Таємний Санта»: кожен охочий може зробити благодійний донат до 22.12.23. Всі кошти будуть перераховані в фонд «Діти героїв»: малюки отримають приємні презенти від споживачів.

Чому варто замовити піцу від MonoПіца?

Замовляючи піцу в MonoПіца, людина обирає справжню кулінарну насолоду та унікальний смак. Тут використовують тільки найсвіжіші та найкращі інгредієнти, гарантуючи отримання смачної та безпечної страви. Від класичних варіантів до оригінальних поєднань смаків, кухарі зможуть задовольнити навіть найвибагливіших гурманів. Здійснити замовлення можна як на сайті компанії, так і за номером телефону (вказаний у вкладці «Контакти»). Також заклад періодично пропонує різні акції для створення гарного настрою клієнтів.