Для того, щоб створити комфортні умови у будинку у будь-яку пору року, а також для економії коштів на оплату рахунків за електрику, фахівці радять робити утеплення фасаду будинку або квартири, для того, щоб підвищити його енергоефективність. Компанія «Architerra Group» пропонує утеплення фасадів під ключ із застосуванням сучасних методік та технологій. Проводяться роботи, починаючи з підготовки фасаду з видаленням старої фарби чи штукатурки, та закінчуючи вибором матеріалів для зовнішнього покриття, сайдингу, декоративного каміння або кольорової штукатурки. Компанія дотримується встановлених термінів виконання робіт, щоб мінімізувати довгострокові перешкоди та незручності для мешканців.

Для здійснення замовлення для утеплення фасаду потрібно звернутися за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії, або заповнити відповідну форму на сайті, вказавши номер свого телефону або адресу E-mail та безпосередньо свої побажання стосовно утеплення будинку або квартири. На сайті компанії можна подивитися фотографії виконаних робіт по утепленню та будівництву об’єктів.

Якісне утеплення від «Architerra Group»

Роботи по утепленню будівель проводяться з дотриманням усіх вимог, які можуть відрізнятися в залежності від матеріалів, які застосуються, стану поверхні будівлі, архітектурних особливостей та інших характеристик самого будинку. При проведенні робіт по утепленню дотримуються таких вимог:

  • Використовуються утеплювачі та оздоблювальні матеріали, які відповідають сучасним нормам, стандартам, вимогам до енергоефективності та особливостям клімату регіону. При виборі матеріалів враховуються їх теплоізоляційні властивості, міцність та довговічність
  • Утеплювальні матеріали встановлюються професійними фахівцями з забезпеченням якісного кріплення та герметизації утеплювача, щоб унеможливити утворення холодних мостів
  • Передбачаються заходи захисту від води та вологи, щоб уникнути проникнення води у конструкцію фасаду
  • Використовуються вогненебезпечні матеріали

Під час проведення робіт забезпечується правильне керування будівельними відходами та їх вчасною утилізацією. Усі роботи виконуються з дотриманням правил безпеки. Працівники компанії обладнані необхідним інструментом, матеріалами, захисним одягом та засобами індивідуального захисту. На усіх етапах забезпечується контроль якості виконаних робіт, включаючи вимірювання та перевірки відповідності стандартам та проекту.