Гарна та доглянута заміська ділянка – це гордість його власника. Зробити його оригінальним і таким, що привертає увагу можна, якщо встановити ковані ворота, особливістю яких є унікальний дизайн і універсальність, тому вони з легкістю впишуться в будь-який ландшафт. Кузня Львів пропонує виготовлення кованих виробів від замірів та проекту до встановлення виробу!

Чому варто замовити виготовлення кованих воріт?

Ворота, виготовлені за допомогою кування, поєднують у собі безліч переваг, до яких можна віднести:

- Універсальність. Такі ворота найкраще виглядають з кованою огорожею, проте вони чудово виглядають з огорожею і з іншого матеріалу - цегли або каменю. Крім цього ковані конструкції органічно поєднуватимуться і з фасадом будинку. Самі конструкції також можна зробити привабливішими за допомогою вставок, виконаних з інших матеріалів.

- Організаційність. Матеріал таких воріт виглядає цілком природно на тлі зелені, і нерідко доповнюється кучерявими паростками.

- Різноманітність. В даний час у власника ділянки є можливість замовити конструкції найрізноманітнішої форми - розпашні ворота, арочні, виконані в різних стилях. І тут господареві дачі слід враховувати власні переваги. Крім того, ці конструкції можуть бути різними - глухими, з просвітами або комбінованими. Ворота глухі є цілісним листом металу, на який зверху закріплюються декоративні елементи і візерунки.

- Ексклюзивність. Створюються ковані ворота для кожного замовника індивідуально, тому знайти ще одні такі конструкції буде неможливо. До того ж виготовлення відбувається тільки за допомогою ручної праці, і практично відсутня штампування. В результаті ворота виходять оригінальними та ексклюзивними. Однак у час створення конструкції може використовуватися часткове виготовлення деяких елементів на верстаті.

- Довговічність. Ковані ворота, при періодичній обробці, можуть прослужити дуже довго, і при цьому вони не втрачають своєї привабливості. На них практично не впливають погані погодні умови – вітер, сніг, дощ чи сонце. Досягається така довговічність рахунок спеціального покриття, що захищає від корозії, яке наноситься ще за виробництві конструкції.

- Надійність. Ковані ворота забезпечать високу безпеку ділянки, оскільки їх дуже проблематично зламати. Зробити це можна лише за допомогою спеціального інструменту. Додаткову надійність забезпечать і встановлені механічні та електричні замки.