Сучасна діагностика захворювань неможлива без проведення високочутливих лабораторних тестів. Одним із найпоширеніших тестів є імуноферметний аналіз (ІФА). Завдяки йому спеціалісти можуть оперативно виявити речовини білкової природи (антигени) — біополімери з ознаками генетичної чужорідності.

Що таке імуноферментний аналіз?

В основу імуноферментного аналізу покладено реакцію «антиген-антитіло»:

  • антиген — це чужорідна білокмістка молекула. Вона спричинює імунну реакцію, спрямовану на захист організму від сторонніх, потенційно небезпечних речовин;

  • антитіло — це імуноглобулін, який синтезується організмом та створює разом із антигеном імунний комплекс. У подальшому він розпізнається та знешкоджується спеціалізованими імуноцитами. Існує кілька видів антитіл, які активізуються на різних стадіях імунної відповіді.

Найчастіше для проведення ІФА використовується сироватка крові. Також можна проводити дослідження з метою виявлення антигенів у цереброспинальній рідині, навколоплідних водах і мазках зі слизових оболонок.

Чим відрізняється ІФА від імуноблоту?

ІФА набори реагентів для діагностики дають змогу діагностувати респіраторні, шлунково-кишкові, герпетичні інфекції, паразитарні та венеричні захворювання, вірусні екзантеми та інфекції, які передаються кліщами. У деяких клінічних випадках може бути отримано результат із сумнівними або пограничними титрами антитіл. Підтвердити чи спростувати діагноз і провести диференційну діагностику допоможе метод імуноблоту.

Він передбачає визначення специфічних імуноглобулінів до окремих молекулярних антигенів збудника. Метод імуноблоту дає змогу виявляти антигени для багатьох інфекційних і автоімунних захворювань, одночасно гарантуючи простоту та надійність процедури. 

Діагностичні набори здатні виявляти кілька маркерів у сироватці та плазмі крові, цереброспинальній та синовіальній рідині. Імуноблот на бореліоз є золотим міжнародним стандартом діагностики хвороби Лайма. Він вважається найточнішим розширеним тестом, який дає змогу поставити діагноз Лайм-бореліозу.

Де замовити діагностичні набори?

Офіційний дистриб'ютор ПП «Медбай» пропонує широкий асортимент професійних експрес-тестів для лабораторної діагностики. Набори призначено для діагностики in vitro під час перебування пацієнта в лікувально-профілактичному закладі (у кабінеті лікаря або палаті стаціонару).

ПП «Медбай» співпрацює із сімейними лікарями, приватними клініками, діагностичними лабораторіями та медичними підрозділами навчальних закладів. Інноваційні експрес-тести провідних європейських брендів (Ameda, InterMedical, Screen Italia, VitAssay) мають високу якість та сертифікати СЕ. Переконайтеся в їхній ефективності та надійності самі!