Сучасним дітям не подобається стрибати з резинкою чи гратися у хованки. Вільний час вони проводять не на вулиці, як покоління батьків, а все частіше вдома, перед екраном комп'ютера. Боротьбою з нудьгою став інтернет-серфінг та комп'ютерні ігри. Останнім часом ігри, які доступні на https://agromolod.org/uk/ онлайн стали хітом. Деякі з гравців відкривають для себе віртуальний світ онлайн-ігор у віці трьох років.

Чому онлайн-ігри такі популярні?

З ними геймери можуть відпочити, дізнатися про щось нове завдяки їм, а також завести нових друзів. Ряд ігор розвиває логічне та стратегічне мислення та підтримує створення спільнот, в яких гравці можуть спілкуватися один з одним.

В Інтернеті є безліч ігрових серверів, де кожен може вибрати собі гру. Серед ігор ви знайдете, наприклад, ігри, призначені безпосередньо для дівчаток або хлопчиків, або ігри зі спрощеним керуванням, які призначені для маленьких дітей.

Зазвичай, для гри не потрібно спеціального технічного обладнання. Достатньо комп'ютера з високошвидкісним підключенням до Інтернету, підключення до локальної мережі, ігрової приставки (настільної або портативної), мобільного телефону або планшета.

Простіше кажучи, до онлайн-ігор можна застосувати той самий жанровий поділ, що і до настільних ігор:

  • Пригоди – ігри, у яких головний герой вирішує різні завдання, їх змістом зазвичай є дослідження локації, збирання очок, комбінування та правильне використання предметів або вирішення головоломок.
  • Екшн-ігри – шутери, файтинги, симулятори.
  • Аркади – ігри, в які грають за зростаючою складністю, завжди залежно від навичок та швидкості гравця.
  • Стратегія - під час гри гравець контролює велику групу об'єктів і маніпулює ними на свою користь та на шкоду противнику.
  • Симулятори – це ігри, які максимально реалістично імітують деякі види діяльності, наприклад, життя персонажів, авіасимулятори, симулятори гонок, спортивні симулятори тощо.
  • Рольова гра – ігри, у яких користувачі беруть роль вигаданих персонажів, які діють самостійно, впливаючи на розвиток всієї історії.

Один чи кілька?

Можете грати в онлайн-ігри поодинці (проти комп'ютера) в одиночному режимі. Однак у світі комп'ютерних ігор великою популярністю користуються ті, які можуть підключати кількох геймерів у так званому розрахованому на багато користувачів режимі. Ці варіанти дозволяють кільком тисячам геймерам одночасно грати в ту саму гру, битися один з одним і досягати спільних цілей.