Газоблоки Стоунлайт — це матеріал, параметри якого залежать від кількості пор у його структурі. Перш за все це впливає на щільність продукції. Що стосується газобетону Д500, один кубічний метр виробу містить 500 кілограмів твердої речовини, а решта — повітряні пори. Тобто чим більша кількість повітря присутня в конструкції матеріалу, тим нижче показник його щільності, вага легше, а рівень теплоізоляції вище. Низька щільність — вагомий плюс, що відрізняє газобетон Стоунлайт від інших будматеріалів.

Якщо ви шукаєте якісний матеріал для будівництва дому чи іншої споруди, варто звернути увагу саме на газоблоки стоунлайт.

Переваги будматеріалу

Газобетон цього бренду має безліч позитивних якостей, зокрема:

  • Довготривалість служби та надійність (головне призначення — будівництво несучих стін).
  • Екологічний склад (використання лише натуральних компонентів).
  • Значна паропроникність. Це дає змогу забезпечити комфортний мікроклімат у будівлі (стіни “дихають”, що є перешкодою для виникнення конденсату, добре зберігається тепло в холодну погоду).
  • Теплоінерційність. Влітку газобетонні блоки прогріваються повільно, тому в помешканні присутня приємна прохолода.
  • Зручна доставка та збереження завдяки точним геометричним характеристикам виробів.
  • Здатність проводити тепло. Газоблоки удвічі тепліші за бетон, тому немає потреби переплачувати за опалення.
  • Стійкість до морозів. Матеріал може витримати до 200 циклів заморожування та розморожування, не втративши своєї якості.
  • Пожежостійкість. Газобетон здатен контактувати з вогнем протягом 7 годин.
  • Можливість зекономити час на будівництво.

Особливості використання

Газобетон Стоунлайт легко піддається розрізанню ножівкою та штробленню. Аби уникнути температурно-усадкових тріщин від навантаження, потрібно виконувати поздовжнє армування за допомогою стрижневої арматури. Для того щоб зберегти надійні експлуатаційні параметри стін із газоблоків, варто здійснювати облицювання чи штукатурення.

Для зовнішнього оздоблення не потрібно застосовувати гіпсову чи акрилову штукатурку. Оптимальне рішення для вирівняних стін — нанесення тонкого шару штукатурки (два шари). Товщина оздоблення складає до 1,2 сантиметрів. Спочатку накладається клей, в який поринає армована сітка. Далі йде вирівняння. Наостанок на поверхню стіни можна нанести привабливу штукатурку певної фактури або здійснити фарбування. Всі роботи, що виконуються зовні, мають відбуватися при температурі від 10 градусів за Цельсієм.